Chaotická Ana

Caótica Ana

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Chaotická Ana

Chaotická Ana /2007

Režie: Julio Medem

Hrají: Manuela Vellés, Charlotte Rampling, Bebe, Asier Newman, Nicolas Cazalé

Česká premiéra: 20.11.2008

USA premiéra: 26.12.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Chaotická Ana

V kostce: "Ana bydlí se svým otcem celou svou pubertu v jeskyni a pak přijde záhadná žena a odvede ji do centra mezi mladé bohémy. Zde Ana zjišťuje, že se potřebují najít a hlavně se zbavit svých vnitřních démonů, kteří jí komplikují jak soužití s ostatními lidmi, tak hlavně se sebou samotnou. Julio Medem, jinak jistý režisér, natočil lehce neuchopitelný pseudoumělecký film, který vás zklame tím, že nevede odnikud nikam. Jako ukázka standardního řemeslného umu a jednoho brilantního hereckého výkonu však postačuje. Otázka zní, jestli je to dost."

Galerie obrázků filmu Chaotická Ana


Recenze filmu Chaotická Ana

Jmenuje se Ana a v jejím srdci vládne Chaos. Projevuje se to tak, že v hypnotických stavech vidí umírající lidi, kteří opravdu existovali. Jaj! A film, který nese v názvu její jméno, není o ničem jiném, než že tyto stavy vidíme, postava se s nimi nějak vyrovnává a přitom hledá sama sebe. To všechno se stane těsně po tom, co Ana vyleze z jeskyně, kde bydlí se svým otcem už 21 let (!).Název Chaotická Ana se dá smutně parafrázovat vzhledem k celému filmu. Chaotické vyprávění, tříděné do kapitol,...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Chaotická Ana

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Chaotická Ana

Zatím nevyšlo.


Související články

6.2.2017 09:00 Super Bowl Spot: Stranger Things 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
20.1.2008 13:27 Pochvaly a pohlavky - leden 2008 Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Režisér Julio Medem se řadí mezi nejzajímavější současné španělské filmaře, ale je poměrně dost diváků, kteří nejsou schopni jeho styl a filmy vydýchat. Chaotická Ana mu asi nové fanoušky nepřivede, ale ty staré by potěšit mohla. Film vypráví příběh mladí dívky Any, která žije kdesi na Ibize se svým otcem, ale chystá se na zásadní změnu. Z ostrova se hodlá přestěhovat do Madridu, aby se tu mohla věnovat malování. Film zachycuje čtyři roky jejího života, ale brzy se ukáže, že nejde jen a pouze o její život. Do Any se totiž promítají existence dalších mladých dívek, které spojuje jedna věc. Ve věku dvaadvaceti let byly zavražděny. A Anu možná čeká stejná budoucnost. Chaotická Ana je podle všeho velmi divný ale zároveň i poměrně zajímavý film, který na diváka klade docela velké nároky. Ne na všechno v něm bude odpovězeno a ne všechno bude vysvětleno. Julio Medem, jehož u nás asi nejznámějším filmem je Sex a Lucía, se prý tentokrát nechal možná až příliš strhnout a ani jeho fanoušci si nejsou úplně jisti tím, co vlastně chtěl autor ve svojí novince říct.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.