Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Chaos

Chaos /2005

Režie: Tony Giglio

Hrají: Jason Statham, Ryan Phillippe, Wesley Snipes, Henry Czerny

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Chaos

Banka. Spousta alarmů, přes které se nedá dostat, padesát rukojmí a ve sklepním trezoru polovinu rozpočtu menší zemičky. Chytrej gauner. Chytrej polda. Kdo s koho? Tak tuhle otázku jsme si pokládali už jednou poměrně nedávno u nového počinu Spikea Lee a ejhle, z druhé strany světa se na nás řítí kousek nikoliv nepodobný. Narozdíl od Inside Mana je však „zlej chytrej chlápek“ tentokrát černoch a dobro zastupují hned dva bělošští sympaťáci. Tvůrcům se zřejmě zdálo, že na protřelého gaunera s tváří Wesleyho Snipese nebude pouhá fyzička Jasona Stathama stačit a tak mu přizvali do tandemu Ryana Phillippea, který, jak dobře víme např. z Way of a Gun, dokáže být také pěkný tvrďák. I přes toto hráčské rozestavění a veškerá opatření a na první pohled spravedlivé rozdělení sil se však přihodí, že Wesley Snipes banku „udělá“ a s plnou taškou peněz zdrhá vstříc lepším zítřkům. Z vyjednávacího dramatu je rázem akční hra na honěnou, kde už dávno nejde o jenom o peníze, ale především o život a čest. A jak si můžete všimnout v prvním streamovacím traileru, přívlastky drsní a akčně působiví by si tvůrci zasloužili opravdu moc rádi… Režíruje relativní nováček Tony Giglio, jehož béčkové filmy a béčkové scénáře zatím neslaví enormní úspěchy. Uvidíme, jak se popere s touhle vymazlenou hereckou elitou.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Chaos

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Chaos

Poučka o tom, že i když máte dokonale promazaný stroj, jedna jediná součástka ho může rozbít, má něco do sebe. Chaos je toho nejlepším důkazem. Na papíře to všechno vypadá skvěle. Vynikající herecké obsazení, atraktivní a prověřené téma, ale v kolonce režisér se jeví podezřelé jméno. Co je sakra Tony Giglio zač a proč točí film se Snipesem a Stathamem? Na druhou stranu je nefér odepsat režiséra hned v prvním odstavci, takže na výsledný verdikt si počkejte až na konec recenze (nebo zmáčkněte p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Chaos


DVD a Blu-ray filmu Chaos

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
5.12.2016 15:28 Útěk z New Yorku trochu jinak Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
8.8.2016 14:12 Další sci-fi pro hvězdu Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků
17.7.2016 12:31 Víkendový výplach #358 o dinosaurech a lekačkách Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.