Černý blesk

Black Lightning

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Černý blesk

Černý blesk /2009

Režie: Alexander Voytinskyi, Dmitry Kiselev

Hrají: Grigoriy Dobrygin, Viktor Verzhbitskiy

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 25.10.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Černý blesk

V kostce: "Student Dima dostal k narozeninám auto, brzy ale zjistil, že jeho Volha umí věci, které by nejednoho konstruktéra překvapily. S létajícím autem se snadno vydělávají peníze, Dimovi však dojde, že by se o něj měl podělit i s ostatními lidmi. Nebe nad Moskvou tak začíná křižovat nový hrdina připravený vždy pomoci. Zoufale neoriginální ruská odpověď na comicsové hity je zábavná, výtečně natočená a bez nejmenších problémů srovnatelná téměř se vším, co v poslední době v tomhle žánru vypustil Hollywood do světa. "

Galerie obrázků filmu Černý blesk

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Černý blesk

Pokud nějaká země ukazuje Hollywoodu alespoň občas zdvižený prostředníček, je to Francie v čele s Lucem Bessonem. Ten teď ale dostává parťáka v podobě Timura Bekmambetova. V Noční a Denní hlídce předvedl, že největší stát na světě může nabídnout služby dobrých filmařů, trikařů a vůbec všech, kdo jsou potřeba k pořádně výpravné podívané. V Hollywoodu se dokázal uklidnit a za pouhých šedesát milionů natočil akční zběsilost plnou originálních nápadů Wanted. Teď se rozhodl vrátit se domů a předat...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Černý blesk

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Černý blesk

Zatím nevyšlo.


Související články

20.1.2017 01:00 Rock dostane vlastní comicsárnu od DC Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
18.1.2017 12:00 Nominace na Českého lva 2016 ovládli Masaryk a Antropoid Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
7.12.2016 13:18 Pixar jde do země mrtvých Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
18.11.2016 17:00 Akční sci-fi Spectral míří na Netflix Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Timur Bekmambetov se svou náhlou slávou a popularitou dokázal naložit velmi dobře. Ačkoliv jeho ruská série Hlídek je jen dobře vypadající hovadina, znamenala pro něj vstupenku do Hollywoodu, kde se zatraceně předvedl s Wanted a zdá se, že teplé místečko si hodlá udržet. Avšak na kamarády nezapomněl a z pozice producenta jim hodlá trošku pomoci. Jeho animák 9 vypadá zatraceně dobře a daleko na východě kutí jeho pomocný režisér Dmitry Kiselev spolu s Alexandere Voytinskyim čistou ruskou comicsovku. Hlavním hrdinou Black Lightning bude obyčejný vysokoškolský student, který tráví všechen čas buď mezi učebnicemi nebo v hospodě. Jednoho dne však jeho život nabere nečekaný směr, protože se k němu dostane létající Volha. Škola dostává červenou, teď budeme páchat dobro. Bekmambetov jistě vizuální stránku Black Lightning pohlídá a i když je rozpočet pouhých osm milionů, Rusové ukázali, že i to jim mnohdy stačí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.