Černá labuť

Black Swan

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (66)
Plakát k filmu Černá labuť

Černá labuť /2010

Režie: Darren Aronofsky

Hrají: Natalie Portman, Mila Kunis, Winona Ryder, Vincent Cassel, Barbara Hershey

Česká premiéra: 10.2.2011

USA premiéra: 3.12.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Černá labuť

V kostce: "Pohlcující a deprimující novinka Darrena Aronofskyho sleduje zničující cestu křehké baletky za největší rolí jejího života. Efektní show vynikajícího režiséra a tří důležitých herců, v čele s absolutně soustředěnou Natalií Portman, je dechberoucí takřka po všech stránkách. Jen poněkud prvoplánová."

Galerie obrázků filmu Černá labuť


Recenze filmu Černá labuť

Jedno Darrenu Aronofskymu upřít nelze: Kamerou dokáže vidět svět okolo sebe způsobem, který je pro spoustu diváků hrozivě chytlavý, až návykový. V Černé labuti to připomene hned v prvních sekundách, kdy okamžitě vtáhne do snu o drobounké baletce, tmě a černých křídlech. V těch pár sekundách je nevídané napětí, energie, krása pohybujících se těl, ale i zvláštní magie. Aronofsky brilantně ovládá filmové výrazivo, a proto je mistrem ve vyvolávání instantních pocitů. Stačí lusknout prsty a přines...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Černá labuť


DVD a Blu-ray filmu Černá labuť

Zatím nevyšlo.


Související články

20.1.2017 01:00 Rock dostane vlastní comicsárnu od DC Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
9.11.2016 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Říjen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
1.11.2016 14:58 Tom Hardy jako Al Capone Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
14.10.2016 10:46 Comics pro drsňáky Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
13.10.2016 09:45 Predátor má novou hvězdu Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Darren Aronofsky si chce nejspíš během své kariéry vyzkoušet úplně všechny žánry a styly. Člověk by jen těžko hádal, že režisér zodpovědný za Wrestlera je ten samý člověk, co natočil Fontánu nebo Requiem za sen. Teď se Aronofsky pokusí zase o něco malinko jiného. Black Swan bude totiž thriller. Thriller z prostředí baletní školy. To není sice úplně běžné prostředí, ale možná právě proto by mohlo jít o hodně zajímavý příběh. V jeho centru budou dvě tanečnice – veteránka a její mladá začínající konkurentka. Z běžné rivality se ale časem začne stávat něco, co je pro obě dvě zúčastněné mnohem více osobní. A mnohem nebezpečnější. Aronofsky si sehnal poměrně zajímavé obsazení a Natalie Portman by nejspíš do žádného béčkového thrilleru nešla, takže se nejspíš můžeme těšit na chytrou a dospělou podívanou. Doufejme, že režisér nás ani tentokrát nezklame.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.