Černá hodina

The Darkest Hour

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Černá hodina

Černá hodina /2011

Režie: Chris Gorak

Hrají: Emile Hirsh, Olivia Thirlby, Rachael Taylor, Max Minghella, Joel Kinnaman

Česká premiéra: 29.12.2011

USA premiéra: 25.12.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Černá hodina

V kostce: "Čtveřice Američanů se ocitla v Moskvě právě v momentu, kdy se z nebe snesla celá neviditelná mimozemská armáda. Lidé proti nim nemají šanci, jak se ale dostat z Ruska domů? A je na světě místo, kde by bylo bezpečno? Béčkové akční sci-fi mohlo být zábavnou brakovou podívanou, naneštěstí je to až příliš schématická a hlavně zbytečně vážně míněná podívaná, v níž se ztrapňují i obvykle dobří herci, kteří tu s pomocí podomácku vyrobených mikrovlnných pušek bojují proti neviditelnému nepříteli. Pokud se rádi zlomyslně smějete tvůrcům, budete nadšeni. Jinak ale ruce pryč. "

Galerie obrázků filmu Černá hodina


Recenze filmu Černá hodina

Timur Bekmambetov je zajímavý režisér, jenž se nebojí točit originální látky (příští rok nám ukáže, jak prezident Lincoln bojoval s upíry), zvládá hodně muziky za málo peněz a má koule dát do spektáklu s Angelinou Jolie vybuchující krysy. Takových filmařů prostě potřebujeme víc. Bekmambetov však zajímavým projektům pomáhá na svět i jako producent, a i když osobitý animák Číslo 9 v kinech nakonec trochu zklamal a hrdinský Černý blesk svět nedobyl, rozhodně šlo o pozoruhodná díla. Teď producent...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Černá hodina

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Černá hodina

Zatím nevyšlo.


Související články

31.10.2016 16:30 Téma: Jak se rodil Titanic aneb Cameron je bůh Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
7.9.2016 13:00 Oldman proti náckům Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
5.9.2016 12:17 Sci-fi Spartacus se blíží Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

V Rusku se děly a dějí hodně šílené věci, s mimozemšťany ale nemají zatím zkušenosti ani tam. V akčním hororu The Darkest Hour se to ale změní, protože parta amerických turistů se při výletu do největší země světa dostane přímo doprostřed invaze z vesmíru. Moskva dlouho nevydrží a kámoši se budou muset zatraceně ohánět, aby jim někdo nevsadil do těla anální sondu. Filmů o mimozemských invazích jsme tu v posledních několika měsících pár měli a začátkem příštího roku nás čeká i velmi ambiciózní Světová invaze: Bitva o Los Angeles. The Darkes Hour by ale také nemusel být špatný kousek. Pod produkčním dohledem Timura Bekmbambetova, jenž už díky Wanted moc dobře ví, jak to v Hollywoodu funguje, totiž budou běhat celkem zajímaví herci a i když rozpočet 45 milionů dolarů nevypadá jako bůhvíjak vysoký, v ruských podmínkách se možná povede tyhle peníze investovat lépe než v Americe, tak uvidíme, jak to dopadne.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.