Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Čas

Čas /2006

Režie: Kim Ki-duk

Hrají: Jung-Woo Ha, Ji-Yeon Park, Hyeon-a Seong

Česká premiéra: 12.10.2006

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Čas

Ve filmovém světě existují věci, které si nedokážeme představit odděleně. Smutný medvěd od Kolína bez svého vykutáleného parťáka, znuděně marihuanu potahující Bob bez velkohubého sidekicka Jaye, film Zdeňka Trošky bez žaludeční nevolnosti a v neposlední řadě karlovarský filmový festival bez nového filmu Kim Ki-duka. Tenhle postarší korejský sympaťák už několik let patří spolu s oplatkami a předraženým pivem k základní nabídce našeho největšího festivalu. Kdo měl tedy štěstí, mohl si vychutnat jeho poslední film Čas už tam. Kim Ki-dukovy filmy se ale netěší popularitě jen v Karlových Varech, takže po loňském 3-Iron by se velmi brzy měl Čas objevit i v našich kinech. Kim Ki-duk vždy točil filmy pro publikum, které se nezaleklo dlouhých lyrických záběrů, kde několik minut nikdo neřekl ani slovo, ale zároveň byla většina jeho filmů svým způsobem velmi drsná a přitom i něžně krásná. Čas je podle všeho film, ve kterém se režisér rozhodl ulehčit divácké utrpení všem, kdo nejsou na jeho klasickou tvorbu ještě pořádně připraveni a Čas je pro ně podle všeho mnohem přístupnější. Příběh se tentokrát, jako ostatně téměř vždy, zaměřuje na zamilovanou dvojici, která však není úplně normální. V tomto případě se totiž dívka rozhodne udržet si lásku svého přítele tím, že mu za žádnou cenu nezevšední a co jiného může být překvapivější, než plastická operace celého obličeje? Jak ale může dopadnout vztah dvou lidí, kteří se sice stále milují, ale postupně jeden druhému mizí před očima a na místě dříve známých obličejů jsou nyní tváře někoho úplně jiného? V Karlových Varech film sklidil velký úspěch a pokud se chcete o kvalitách posledního filmu Kim Ki-duka přesvědčit sami, již velmi brzy se vám tato možnost naskytne.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Čas

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Čas

Láska ve světle plynoucího času. Blednoucí cosi, které ztrácí na síle, pokud se do procesu nevloží rozum či nová atrakce. Pomník čemusi krásnému, co zevšednělo. Zub času je pro lásku největší zkouškou, tvrdili už dávní mudrci. O tom, že měli pravdu, se vás bude snažit přesvědčit korejská filmová továrna s úsměvným jménem Kim Ki-duk, která naplňuje svou roční režijní kvótu v dalším hloubavém filmu, kde se šetří dialogy, aby se o to více mluvilo činy. Vzhledem k předchozí Kimově tvorbě je Čas...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Čas

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Čas

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
10.1.2017 10:05 Gangsterská rodinná jízda Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.