Captain America: První Avenger

Captain America: The First Avenger

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (76)
Plakát k filmu Captain America: První Avenger

Captain America: První Avenger /2011

Režie: Joe Johnston

Hrají: Chris Evans, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones, Sebastian Stan, Neal McDonough

Česká premiéra: 4.8.2011

USA premiéra: 22.7.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Captain America: První Avenger

V kostce: "Steve Rogers je obyčejný klučina z Brooklynu, ze kterého armáda udělá supersilný válečný stroj. Jeho vytříbené morální hodnoty ale tahle přeměna nezasáhne, a tak se druhou světovou válkou prodírá po svém. I Kapitán Amerika dostal nadmíru vydařený origin, který je plný nářezové akce, upřímné romantiky a na jedničku zvládnuté retro atmosféry. Mohl to být velký průšvih. Místo toho ale před sebou máme vyváženou popcornovku, která baví minimálně stejně dobře jako Iron Man a Thor. Možná i o ždibíček lépe, to už ale záleží na vašich osobních preferencích."

Galerie obrázků filmu Captain America: První Avenger


Recenze filmu Captain America: První Avenger

Marvel se před pár lety vydal na nebývale ambiciózní misi. Jeho hlavouni se rozhodli filmovým divákům poprvé představit Iron Mana, Thora a Kapitána Ameriku, kteří by se potom měli spolu s Hulkem a pár dalšími superhrdiny objevit v týmovém celovečeráku jménem Avengers. Zdálo se to jako bláznovství, už kvůli odlišnosti jednotlivých postav a nutnosti vyrobit s nimi jakousi provázanou filmovou sérii, v níž nesmělo nic závratně selhat kriticky ani finančně. Jenže světe div se, ono to vyšlo.Samozře...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Captain America: První Avenger


DVD a Blu-ray filmu Captain America: První Avenger

Zatím nevyšlo.


Související články

19.1.2017 13:38 Blíží se třetí Hellboy? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
18.1.2017 17:55 Gibson odhalil svůj snový projekt Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
16.1.2017 10:01 Deadpool, Cable a velké změny Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
14.1.2017 11:00 TOP 11: Největší kasovní úspěchy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Comicsové vydavatelství Marvel celkem úspěšně boduje i na filmovém plátně. Iron Manovi se daří a příští rok se objeví pár dalších hrdinů. Nejtěžší to asi bude mít Kapitán Amerika. Za mořem je to sice komiksová klasika, v Evropě to ale bude mít film trochu těžší, protože superhrdina oblečený do americké vlajky není zrovna to, co by člověk dokázal brát vážně. Ale to už je problém Joa Johnston, který u Vlkodlaka ukázal, že umí točit svižnou akci a velké rozpočty mu také nedělají problém. Další Nolan nebo Abrams to sice není, ale své práci rozumí. K dispozici bude mít navíc hodně dobré obsazení, nějaké to cameo, tak mu to snad vyjde. A o čem že to celé bude? O průměrném vojákovi Stevu Rogersovi, který se přihlásí do supertajného projektu, který z něj udělá nadčlověka bojujícího za právo, spravedlnost a Bílý dům.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.