Burke & Hare

Burke & Hare

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Burke & Hare

Burke & Hare /2010

Režie: John Landis

Hrají: Simon Pegg, Andy Serkis, Isla Fisher, Tom Wilkinson, John Cleese

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Burke & Hare

Simon Pegg je sympaťák a i když je to především srandista, ve svých filmech ukazuje, že se nebojí zašpinit si oblečení krví. V Soumraku mrtvých mlátil po hlavě zombíky, v Jednotce příliš rychlého nasazení zase naznačil, že by mohl nahradit Martina Lawrence v Mizerech a teď se chystá kamarádit se s mrtvolami. Burke and Harre se bude odehrávat v devatenáctém století a hlavními hrdiny budou dva chlapíci, kteří si na živobytí vydělávají poměrně nezvyklým způsobem. Kradou mrtvoly. Někoho to možná překvapí, ale o čerstvě zakopané nebožtíky má zájem docela hodně institucí v čele s lékařskou fakultou v Edinburghu. William Burke a William Harre jsou ve svém oboru špička, ale brzy zjistí, že zahrávat si se záhrobím nemusí vždycky dopadnout dobře. Vedle Pegga se objeví i Glum Andy Serkis, sympatická Isla Fisher a pár hodně zajímavých ostrovních hereckých veteránů. Za kamerou bude navíc sedět John Landis, což je specialista na kombinování hrůzy a humoru a má za sebou třeba Amerického vlkodlaka v Londýně, ale i klasiky jako Cesta do Ameriky nebo Záměna.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Burke & Hare

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Burke & Hare

Věřte nebo ne, většina z toho se opravdu stala. Ve skotském Edinburghu žil v první polovině 19. století Dr. Robert Knox (Tom Wilkinson), který zasvětil život studiu anatomie. Jeho kariéra však vzala za své, když se provalilo, že většinu veřejně pitvaných těl koupil za pár liber od dvojice irských pobudů, známých jako Burke a Hare (Simon Pegg a Andy Serkis). Ti mrtvoly pro pana profesora nejprve kradli. Pak začali nebožtíky vyrábět vlastnoručně.Aféra „Burke and Hare“ je námět pro drsný dobový ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Burke & Hare

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Burke & Hare

Zatím nevyšlo.


Související články

17.6.2016 11:26 Shrek se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
14.9.2012 10:00 Ted a Bourne jedou dál Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
31.10.2010 12:30 Víkendový výplach #60 o vrazích a Supermanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
11.5.2010 17:30 Zadarmo ani upír nehraje Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
21.1.2010 17:40 Kdo, kde, s kým... 4/2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.