Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Bůh masakru

Bůh masakru /2011

Režie: Roman Polanski

Hrají: Kate Winslet, Christoph Waltz, Jodie Foster, John C. Reilly

Česká premiéra: 26.1.2012

USA premiéra: 16.12.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bůh masakru

V kostce: "Čtyři rodiče, dva synové (které vlastně ani nevidíme) a jedna hodina a něco v reji rozhádaných WASPů, kteří to v životě nemají ani zdaleka tak srovnané, jak se tváří. Roman Polanski v netradičním balení - tentokrát pouze uspokojivě. "

Galerie obrázků filmu Bůh masakru


Recenze filmu Bůh masakru

Při objevování filmografie Romana Polanského je dobrodružné, jak pokaždé začíná odjinud. Každý jeho počin je totiž jakoby od někoho jiného. Jít na Polanského film není ani přes blízké temné podtóny to samé jako například na Fincherův thriller, ač mají oba pověst necitů a precizních „control freaků“. Že jde o filmy jednoho tvůrce je u Polanského zřetelné až z hodně, hodně široké perspektivy. Polanski není tvůrcem, který by obsesivně stále dokola točil jeden a týž film (i když důvody by se rozh...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bůh masakru

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Bůh masakru

Zatím nevyšlo.


Související články

4.1.2014 16:00 Letní nářez 2014: Černí koně Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
28.11.2013 17:30 Co nám prozradily trailery na Robocopa? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
6.9.2013 10:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Srpen 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
4.4.2013 14:00 Bitva buchet #2.9: Rychlé a zběsilé Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
16.2.2013 16:30 Bitva buchet 2.0 #2: Kdo sestřelí Scarlett? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Roman Polanski sice v osobním životě není dvakrát sympatický a o tom, jestli bychom ho měli opěvovat jako umělce, když je vlastně zločinec, by se samozřejmě dalo polemizovat. Faktem ale zůstává, že za sebou má velice zajímavou filmografii a obzvlášť jeho poslední film se extrémně podařil. Není tedy divu, že je po Muži ve stínu další Polanskiho snímek velice očekávaný - zvlášť s přihlédnutím k faktu, že je sakra dobře obsazený. V hlavních rolích se předvedou Kate Winslet, Christoph Waltz, Jodie Foster a John C. Reilly! A prostoru budou mít sakra hodně! Film má totiž vyprávět o soukromé rodičovské schůzce, která se odehraje poté, co se synové obou zúčastněných stran brutálně servou ve školní rvačce. Otázkou samozřejmě je, o čem se dva rodičovské páry hodlají bavit tak dlouho, aby z toho byla zajímavá výplň celovečerní stopáže, to se ale dozvíme až v den premiéry.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.