Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Buď v klidu

Buď v klidu /2005

Režie: F. Gary Gray

Hrají: John Travolta, Uma Thurman, Vince Vaughn

Česká premiéra: 21.4.2005

USA premiéra: 4.3.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Buď v klidu

Ani ne před týdnem jsme avizovali comeback Johna Travolty a hned nám producenti Be Cool předhodili nadupaný trailer. Ceníme si toho - už bylo na čase, aby studia přizpůsobovali svou marketingovou strategii přímo dění na TrailerZone. Díky! :-) Ale teď už ke klipu: Jak už bylo několikrát zmíněno, Be Cool je volným pokračováním komedie Chyťte ho! z roku 1995, která sice neudělala příliš radosti kritikům, ale díky hvězdnému obsazení nějakou tu kačku vydělala. Na režijní židličce vystřídal vyčpělého Barryho Sonnenfelda úspěšný F. Gary Gray (velkoryse zmiňme jen Loupež po italsku a Osamělého mstitele nechme dál hnít v bažině zapomnění), výměny se dočkali i Renée Russo a Gene Hackman, na jejichž uvolněné posty nastoupila efektivnější současnost v podobě Vince Vaughna a Umy Thurman, a i hlavní hrdina, Travoltův Chili Palmer, změnil vzduch. Pryč z filmového byznysu v Hollywoodu a hurá do hudebního průmyslu! Tam se taky točí solidní chechtáky. Jak se Travoltovi a spol. druhá mise povede se dozvíme na jaře 2005.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Buď v klidu

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Buď v klidu

Režísera Graye mám zafixovaného kvůli třem filmům – vynikajícímu Vyjednavačovi, příjemnému Italian Jobu a mizernému Osamělému mstiteli. Důvod, proč tenhle chlapík s akcí v krvi dostal na starost pokračování lehce nadprůměrné komedie Chyťte ho!, je mi podobonou záhadou, jako proč má někdo stále a stále potřebu obsazovat do svých filmů Johna Travoltu. Gray bohužel vůbec nechápe, co dělá komedii komedií a je sice hezké, že vyplňuje scenáristovo poselství do posledního puntíku, ale nedává mu nic ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Buď v klidu


DVD a Blu-ray filmu Buď v klidu

Zatím nevyšlo.


Související články

29.3.2017 14:00 První dojmy: Ghost in the Shell Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.