Buchty a klobásy

Sausage Party

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Buchty a klobásy

Buchty a klobásy /2015

Režie: Conrad Vernon, Greg Tiernan

Hrají: James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Salma Hayek, Edward Norton

Česká premiéra: 25.8.2016

USA premiéra: 12.8.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Buchty a klobásy

V kostce: "Jídlo v supermarketu doufá, že si ho lidé odnesou domů a s jejich pomocí se dostanou do lepšího světa. Pravda je však úplně jiná a mnohem děsivější, jídlo čeká peklo a jediný, kdo to ví, je párek Frank. Jak však přesvědčit všechny ostatní, že pokud chtějí přežít, musí proti lidem bojovat? Buchty a klobásy je svižný animák, který je neskutečně vtipný a vulgární, ale zároveň stejně tak i chytrý. Skvělá zábava plná drsných fórů, překvapivých point a občas nečekaných ambicí. A rozhodně jeden z nejzajímavějších filmů roku. "

Galerie obrázků filmu Buchty a klobásy


Recenze filmu Buchty a klobásy

Co asi tak vedlo Setha Rogena k tomu, aby napsal animák a přizval ke spolupráci všechny své kámoše od filmu? Počítám, že dvě věci. Zaprvé živý člověk může jen těžko hrát párek, flašku kečupu nebo toaletní papír. A zadruhé animovaný svět nabízí tvůrcům možnost urvat se ze řetězu a dělat věci, které prostě reálně nejdou. Nebo by znamenaly rychlý převoz do kriminálu či blázince. Animák Buchty a klobásy není pro děti. Pro jistotu ještě jednou. Animák Buchty a klobásy není pro děti. Ani pro ty dět...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Buchty a klobásy

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Buchty a klobásy

Zatím nevyšlo.


Související články

10.11.2016 10:10 Deadpool a Spider-Man mají velké plány Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
27.9.2016 14:00 Doctor Strange míří za Avengers Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
25.9.2016 21:15 Sedm statečných dech nevyrazilo, na Čápy to stačí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
12.9.2016 16:51 Sully od Hankse a Eastwooda je hit! Budou Oscaři? Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
11.9.2016 12:20 Víkendový výplach #366 o bitce Batmana a Supermana Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Seth Rogen patří mezi největší komediální hvězdy současnosti a krom hraní i píše scénáře a v Apokalypse v Hollywoodu ukázal, že zvládá i režii. Teď se rozhodl vyzkoušet si i animák. Sausage Party by ale neměl být zrovna rodinný film, což lepší angličtináři z názvu asi poznali. Děj se však bude odehrávat v supermarketu a bude vyprávět o skupině klobás, která sakra hodně touží po tom, aby si je někdo koupil a ugriloval. Vyrazí tedy před otevřením na průzkum obchoďáku, aby si obhlídly terén. Cestou se ale ztratí a teď mají sakra málo času na to, aby našli svojí poličku. Zní to hodně šíleně, uvidíme, co z toho vyleze, ale minimálně zajímavé hlasové obsazení Rogen sehnat dokázal. Všemu budou šéfovat lidé zodpovědní za Monstra vs. Vetřelce, druhého Shreka nebo třetí Madagascar. A taky za pohádky o mašince Tomášovi.

© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.