Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Brüno

Brüno /2008

Režie: Dan Mazer

Hrají: Sasha Baron Cohen, Alice Evans, Sandra Seeling, Ben Youcef, Tom Yi

Česká premiéra: 6.8.2009

USA premiéra: 10.7.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Brüno

V kostce: "Sacha Baron Cohen se vrací s posledním celovečerním tyjátrem, vycházejícím z jeho televizní show. Tentokrát pobuřuje Ameriku homosexuální rakouský reportér Bruno, bez sebemenších zábran bažící po slávě. Téma je to o něco slabší než v Boratovi, a jednotlivé scény nejsou zdaleka tak vtipné. Ale přesto, že film nezpůsobí v komediálních vodách žádné zásadnější vlny, jde stále o poměrně koukatelnou hrubozrnnou komedii."

Galerie obrázků filmu Brüno


Recenze filmu Brüno

Hned na úvod cítím potřebu podotknout, že předchozí skandalisticko-humorný počin Sachy Barona Cohena, Borat, mě slušně pobavil, ale nepovažuji jej za žádnou revoluční perlu filmového komična. Vidíte-li situaci jinak, patrně vás lépe pobaví i (snad) definitivně poslední nadstavba jeho postarší televizní show, Bruno.Titulní hrdina, samozřejmě opět s maximálním nasazením ztvárněný Cohenem, je rakouský módní reportér, tak homosexuální, že na to už ani nejsou tabulky. V případě tohoto filmu si neb...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Brüno


DVD a Blu-ray filmu Brüno

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 253 příspěvků
19.7.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních červencových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
19.1.2015 09:27 Letní nářez 2015: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
3.3.2014 01:49 86. Oscary ovládla Gravitace a otroci Rubrika: Novinky Diskuze: 146 příspěvků
16.1.2014 12:49 86. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 144 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když Sasha Baron Cohen před dvěma lety vyrukoval na americká kina s kazašským reportérem Boratem, snad ani největší optimista nečekal takový úspěch. Kontroverzní film, ve kterém si alter ego britského komika řádně podalo americký způsob života, kulturu, tradice, zakořeněný rasismus a xenofobii se stal obrovitým hitem. A rozhodně po právu. Borat byl zkrátka film, který se objevuje jednou za pár let. Originálně natočený, chytře napsaný a smrtelně zábavný. A Brüno by chtěl být také takový. Brüno je rakouský model, který se evidentně řadí ke čtyřprocentní menšině, chodí většinou v růžovém upnutém tričku a směje se jako sedmiletá holka. Je tedy poměrně logické, že v jeho přítomnosti se zástupci nejen módního průmyslu, ale i církví a politické scény necítí zrovna ve své kůži (ono když se moderátor ptá svého hosta – kněze – na to, jestli je hřích orálně uspokojovat jiného muže, tak se není čemu divit). Režisér Dan Mazer s Cohenem pracoval už několikrát, takže vzájemné tvůrčí porozumění tu asi bude. Otázka je, jestli rakouský homosexuální model bude stejně zajímavou postavou jako dacan z Kazachstánu a jestli má Cohen připraveno dost nových vtipů, aby nás v kinech nečekala jen opakovačka z minula.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.