Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Bronson

Bronson /2009

Režie: Nicolas Winding Refn

Hrají: Matt King, Tom Hardy, Kelly Adams, James Lance

Česká premiéra: 23.7.2009

USA premiéra: 9.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bronson

V kostce: "Michael Peterson chtěl být slavný, ale protože nic neuměl, začal si říkat Charles Bronson, nechal se zavřít do vězení a celý život tam dělal bordel. A tak o něm natočili film. Film, který má sice hodně slabý scénář, ale kouká se na něj docela dobře a z výkonu Toma Hardyho mrazí v zádech. "

Galerie obrázků filmu Bronson

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Bronson

Charles Bronson je filmová legenda. Charismatický drsoň se objevil v několika zásadních filmech světové kinematografie a jeho chlapácké charisma by mu mohla většina akčních hvězd závidět. Tenkrát na západě, Přání smrti, Tucet špinavců, Sedm statečných, Valachiho svědectví nebo Velký útěk jsou filmy, které se navždycky zapsaly do filmové historie a z Charlese Bronsona udělaly legendu. Když před šesti lety zemřel, svět přišel o jednoho z největších drsňáků, kteří se kdy na plátně objevili. Mich...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bronson

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Bronson

Zatím nevyšlo.


Související články

24.9.2015 09:52 7 filmů režiséra Tomáše Mašína Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
25.3.2013 10:11 Přání smrti na mexický způsob? Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
19.3.2013 09:25 Útěk z New Yorku se blíží Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
6.1.2013 12:32 Víkendový výplach #174 o sci-fi a blbostech Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
28.11.2010 12:24 Víkendový výplach #64 o bitkách a vetřelcích Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

V Čechách jeho jméno asi nikomu nic neříká, v Británii je to ale pomalu celebrita. Jmenuje se Charles Bronson a je známý tím, že většinu života sedí na zadku a prudí strážné. Nesedí totiž doma ani někde na ulici, už pětatřicet let je za mřížemi ostře střeženého vězení a ještě si nějaký ten rok posedí. Proč? Nikoho nezabil, neprovedl žádný vážný zločin, je to ale rebel se vším všudy: Británie ho zná jako člověka, který neustále napadá své strážné a ve věznicích zavádí anarchii. Jednoduše provokuje tak dlouho, dokud se nesemele nějaká rvačka a on nedostane dalších několik měsíců ve vězení. Nikterak idilický život? To rozhodně, námět odvážného filmu by to ale mohl být zajímavý. Bronson představí Charlese už jako rebela, nejedná se o žádný dokument ale o biografické drama. Bronson totiž nebýval vždy Bronson - když v devatenácti vzal brokovnici a šel vyloupit poštu, znal ho svět jako Michaela Petersona, Bronson se zrodil až jako jeho vězeňské alter-ego.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.