Bratři Bloomovi

The Brothers Bloom

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Bratři Bloomovi

Bratři Bloomovi /2008

Režie: Rian Johnson

Hrají: Adrien Brody, Rachel Weisz, Mark Ruffalo, Robbie Coltrane

Česká premiéra: 15.10.2009

USA premiéra: 15.5.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bratři Bloomovi

V kostce: "Bratři Bloomovi se chystají na poslední podvodnický kšeft, Jejich cílem je naivní Penelope, ale nikdo neočekává, že se jeden ze zkušených lumpů zamiluje. Velmi příjemná zlodějská komedie si člověka rychle získá díky osobité atmosféře, dobrým hereckým výkonům a svižné režii. Je tedy trochu škoda, že se režisér rozhodl pro zcela seriózní závěr, jenž nefunguje zdaleka tak dobře jako zbytek filmu a do značné míry kazí divácký zážitek. První dvě třetiny jsou ale parádně divné a zábavné. "

Galerie obrázků filmu Bratři Bloomovi


Recenze filmu Bratři Bloomovi

Rian Johnson je režisér, který může sloužit jako příklad toho, jak by měl Hollywood fungovat. Neznámý chlapík natočil v roce 2005 film s názvem Zmizení, do něhož obsadil prakticky (tehdy) neznámé herce, někde sehnal pouhých pět set tisíc dolarů a s dobrým scénářem a režijním talentem dokázal natočit něco, čemu většina filmových diváků musela alespoň v duchu zatleskat. Zmizení byl originální noir film odehrávající se v neobvyklém středoškolském prostředí, což je něco, co ocení spíše zkušenější...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bratři Bloomovi


DVD a Blu-ray filmu Bratři Bloomovi

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
27.12.2016 19:50 Zemřela Carrie Fisher, princezna Leia ze Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
16.11.2016 13:00 7 filmů režiséra Jana Bártka Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

V sázkách a gamblerství se točí spousta peněz. Není divu, že když už do toho jednou skočíte, nikdy sázet nepřestanete. Zastaví vás buď nepříjemná nehoda - to v případě až moc velkého úspěchu, nebo prázdná peněženka - to v tom druhém případě. Postava Adriena Brodyho není tak úplně sázkař. On je podvodník. Mezi těmito "profesemi" není moc velký rozdíl, ale Adrien byl dobrý v obojím. Jednoho dne toho však pro lásku k Rachel Weisz nechal. Jenže znáte to, starého psa novým zvykům nenaučíš a jak říkám - s něčím takovým se nedá jentak z fleku seknout. Brody se proto rozhodne pro "poslední" velký podvod (asi tak jako poslední loupež důchodového dýška Dannyho parťáků v jedničce). Spolu s bratrem a ještě jedním tichým společníkem zosnují perfektní podvod, který by je měl zajistit na příštích několik let. Jenže Adrienova manželka s něčím takovým nesouhlasí. Přece nenechá svého muže znovu vystavit nebezpečí. A jelikož je to tvrdohlavá ženská, když si Adrien nedá říct, jednoduše se mu postaví do cesty. Ne cesty z bytu, ale cesty k bohatství - začne tuhle hru obracet proti němu samotnému. Je to námět na takovou pomalejší komedii, mohl by se však vyskytnout menší problém v obsazení. Weisz ani Brody nejsou herci, kteří by přitahovali davy a v komediích moc zkušeností nemají (a když už, tak žádná sláva). Na utáhnutí vlastního filmu podobného ražení jednoduše nemají, bratři Bloomovi proto asi skončí na stejné festivalové hromádce, jako režisérův předchozí počin Brick.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.