Bourneův odkaz

The Bourne Legacy

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Bourneův odkaz

Bourneův odkaz /2012

Režie: Tony Gilroy

Hrají: Jeremy Renner, Rachel Weisz, Edward Norton, Scott Glenn, Joan Allen

Česká premiéra: 9.8.2012

USA premiéra: 10.8.2012

Na DVD od: 10.12.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bourneův odkaz

V kostce: "Stejný oddíl, ale radikálně odlišný cvičenec. Přes snahu Universalu opatřit novou bourneovku stejným vizuálem a soundtrackem, se Tony Gilroy tvrdohlavě vydává svou vlastní cestou. Slibný rozjezd nové série jistí kvalitní casting, solidní dialogy a především snaha nelézt starému Bourneovi do zelí. Jenže právě tohle asi většina diváků čeká. Je jen na vás, jak tohle dilema rozseknete...."

Galerie obrázků filmu Bourneův odkaz


Recenze filmu Bourneův odkaz

Hmm, chytrý špionážní film s dostatkem zlomených vazů a prostřelených kolen, aby to neuspalo redbullovou generaci? Ano, letošní léto konečně chytá dech a využívá při tom skrytých es v rukávu. Bourneův odkaz ale může stejně tolik lidí potěšit jako naštvat. Své starší sourozence totiž připomíná jen navenek.Tony Gilroy se jako scenárista a režisér vrací spíš k jedničce a dvojce, zatímco Greengrassovu trojku, vedenou trochu zbrklejší rukou, ve snaze dovést Jasonovo trápení do zdárného konce, kapk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bourneův odkaz


DVD a Blu-ray filmu Bourneův odkaz

Zatím nevyšlo.


Související články

29.3.2017 09:00 MZ Talk: Český normalizační rychlodabing Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.3.2017 13:56 Bourneův režisér honí sériového vraha Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
8.1.2017 12:00 Víkendový výplach #383 o Wickovi, Bourneovi a burgerech Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Některé filmové série přežijí všechno. I odchod režiséra a největší herecké hvězdy. Trilogie o agentu Bournovi patří k tomu nejlepšímu, co v akčním žánru v jednadvacátém století vzniklo. Paul Greengrass byl ale odejit a Matt Damon šel dobrovolně s ním, takže čtyřka na hrdinu předchozích filmů spoléhat nemůže. Co s tím? No co, vytáhneme dalšího superagenta a pošleme ho po stopách Jasona Bourna. Ono se to určitě nějak zamotá, i když už u toho ten Bourne vlastně nebude. Tvůrci pečlivě tají, o co konkrétně půjde, ale měli bychom jednoduše dostat nového drsňáka, který se bude pohybovat mezi známými postavičkami ze CIA. Jeremy Renner je dostatečně zajímavý herec na to, aby mohl převzít po Damonovi hlavní roli a záda mu budou krýt veteráni jako Scott Glenn, Joan Allen nebo Albert Finney. Edward Norton jako záporák je také zajímavá volba a Rachel Weisz snad ani zklamat neumí. Nejdůležitější ale nakonec bude, jak za kamerou obstojí Tony Gilroy. Ten má sice za sebou vynikajícího Michaela Claytona, ale takhle akční film ještě netočil.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.