Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Borat

Borat /2006

Režie: Larry Charles

Hrají: Sacha Baron Cohen, Daniel Castro, Pamela Andreson

Česká premiéra: 23.11.2006

USA premiéra: 3.11.2006

Na DVD od: 9.4.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Borat

Ne že by britský komediant Sacha Baron Cohen a jeho inkarnace Ali G patřili k těm, které má každý rád. Jeho humor patří do kategorie "vtipný pro zasvěcené." A přesně takový je třeba pro kolegu Kocoura, který u Cohenovy hříčky Ali G in Da House jednou použil slovní spojení "největší komediální náser, co si jen dokážeš představit," poté významně mrkl a napil se zrzavého moku (kdyby v pražské hospodě U havrana, kde probíhají naše redakční sleziny, byla kamera, jistě by tam tuhle výmluvnou etudu ještě někde měli nahranou). Což znamená, že zbytek té normálnější populace na CSFd sází jednu hvězdičku nebo všeříkající slovo odpad. Od roku 2001 tu máme druhou Cohenovu inkarnaci - kazachstánského reportéra Borata, který je považován za jednoho z top občanů své země. Postava Borata dokonce dosáhla takové proslulosti, že proti ní kazachstánská vláda vznesla ostrou protestní nótu a žádala Cohena a producenty, aby na účet Kazachstánu již více nevtipkovali. Film Borat, který na podzim 2006 vstoupí do amerických kin, je důkazem toho, že se zákaz prosadit nepodařilo. ;) O čem Borat bude? Inu o Boratovi, který se vypraví do USA, aby o této slavné, bohaté a vlivné zemi referoval svým spoluobčanům. Při přemisťování z jednoho koutu Ameriky na druhý se setkává se těmi nejneuvěřitelnějšími lidmi, po tuctech odmítá chlípné návrhy amerických blondýnek a usiluje o svatbu s Pamelou Anderson. Ti, kteří už viděli pracovní sestřih tvrdí, že od smíchu málem nemohli udržet svěrače moči. Pro grupu Kocour a spol. díky tomu získává podzim další barvu... Mimochodem, podívejte se na Boratovy oficiální stránky a zúčastněte se rychlokurzu kazachstánské angličtiny!

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Borat

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Borat

V době zmítané monstrózními zábavními koncerny se těžko proráží. Skutečnost, že do světových médií vpluje kulturní událost, která je ponejlépe šokující, anebo v jistém směru urážlivá, se dá poměrně snadno ověřit. Sacha Baron Cohen, jenž se svým alter egem nazvaným Borat brázdí už nějaký ten pátek éter, to moc dobře ví, a proto se chytá každé uražené sliny, kterou na svérázného komedianta plivnou političtí představitelé Kazachstánu. Pokud by celovečerní Borat nestál ani za stovku za lístek do ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Borat


DVD a Blu-ray filmu Borat

Zatím nevyšlo.


Související články

22.12.2016 09:15 7 filmů režiséra Tomáše Svobody Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
20.3.2016 12:00 Víkendový výplach #341 o Simpsonových a dronech Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
13.3.2016 22:25 Zootropolis nedal šanci ani Cloverfieldu. Grimsby padl. Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
19.1.2015 09:27 Letní nářez 2015: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
20.5.2012 16:39 Rekordní Avengers potopili Bitevní loď i Diktátora Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.