Bolt - pes pro každý případ

Bolt

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Bolt - pes pro každý případ

Bolt - pes pro každý případ /2008

Režie: Chris Williams

Hrají: John Travolta, Woody Harrelson, Thomas Haden Church, Bruce Greenwood

Česká premiéra: 19.2.2009

USA premiéra: 21.11.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bolt - pes pro každý případ

Se zvířaty na pohádkových steroidech se teď roztrhnul pytel. Superpes ujížděl na tabletkách podezřele připomínajících viagru, Kung Fu panda zas pojede v banánech. Zvířecí superhrdinskou čest by mohl zachránit až Bolt. Je to sympaťák, je nechutně rychlý a pozor! - dabuje ho John Travolta. Společně vymetají s padouchy už nějaký ten rok a vlastně nemají konkurenci. Má to ale jeden háček. Všechno to vymetání a zametání a nakopávání zadků se doteď odehrávalo ve studiu. Bolt sice žije v iluzi, že má nadpřirozené síly, když ho ale jednoho dne omylem místo do Hollywoodu pošlou do New Yorku, musí se postavit čelem realitě. Realitě bez superschopností (takže s tou záchranou cti to tak slavně nevypadá). A světe div se, najednou není nic tak jednoduché, jako když vám zlosyni odlítali ze scény (jak) na špagátech. Další Disneyho 3D animák tentokrát dostal na starost absolutní debutant, takže se vážně neví, co očekávat. Brad Bird každopádně slíbil, že si krom Pixaru počíhá i na klasické disneyovky, takže mu přinejhorším podá pomocnou ruku. Alespoň v hlasovém obsazení jsou samé výborné volby - krom Travolty bude ke slyšení uječený Bernie Mac, Woody Harrelson, nebo Thomase Haden Church. Víc nám napoví až teaser, už teď se ale Bolt musí porvat s faktem, že přišel tak trochu s křížkem po funuse - předběhl ho Underdog (Bolt se původně jmenoval American Dog) a bůh ví, kolik dalších zvířecích úletů se do premiéry objeví.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Bolt - pes pro každý případ


Recenze filmu Bolt - pes pro každý případ

Jmenuje se Bolt a už na první pohled to není typický vořech ze sousedství. Z očí mu šlehají lasery, hlavou umí prorazit zeď a když jde opravdu do tuhého, z rejstříku zvláštních schopností pro každou situaci vytasí superštěkot. To je něco jako normální štěkot, s tím drobným rozdílem, že tenhle udělá z „oštěkaného“ terénu zoranou půdu a ze všech věcí na ní hromádku různě tvarovaného šrotu (ano, vlastně takový Hulk smash). Boltův smysl života je jeden a pouze jeden – dnes a denně zachraňovat ze ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bolt - pes pro každý případ


DVD a Blu-ray filmu Bolt - pes pro každý případ

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
5.3.2017 12:00 Víkendový výplach #391 o Doctoru Strangeovi a Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.