Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (30)
Plakát k filmu Boj

Boj /2007

Režie: Phillip G. Atwell

Hrají: Jet Li, Jason Statham, Sung Kang, Devon Aoki

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 24.8.2007

Na DVD od: 24.11.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Boj

Rogue (Jet Li) je přezdívka čínského zabijáka, který je právě na útěku před policií a hodlá trochu zamíchat kartami v podsvětí, konkrétně by chtěl vyvolat potyčku mezi dvěma nejsilnějšími asijskými gangy a trochu se na tom všem přiživit (jeho úmysly však mohou být i mnohem čestnější, o možných variantách se autoři zatím nechtějí rozepisovat). Na své misi je však nucen zlikvidovat jednoho z agentů FBI a jako na potvoru je to nejlepší kámoš Jacka Crawforda aka Jasona Stathama. A milý Jason není z lidí, kteří by podobnou věc nechali bez odplaty. K čertu s naštvanými Yakuzáky, jeden Brit dokáže Jetovi zatopit mnohem víc, zvlášť když ho krotí Corey Yuen. Ten sice krotí jen v akčních scénách, ale režisér Phillip G. Atwell se vyzbrojil minimálně dobrými úmysly a chce od tradičního hongkongského baletění přejít k trochu drsnější akci. Nechme se překvapit, co z toho vyleze. Jason a Jet už si spolu "zacvičili" v Jedinečném, ale tehdy byl Jason tuctový zelenáč bez pořádné průpravy. Dneska si nárokuje post nejvíc cool akčního hrdiny a tak získá tenhle souboj Východu proti Západu novou příchuť. Koho z těch dvou má asi Corey radši? Umře Jet stejně "záhadně" jako kdysi ve Smrtonosné zbrani 4 nebo mu Jason bez servítků zatopí? Příjemné otázky na které čekáme příjemné odpovědi. Tvůrci mimochodem zažijí hodně marketingové legrace, protože se do kin chystá další film stejného jména, tentokrát o přerostlém krokodýlovi uprostřed australské buše.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Boj

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Boj

Ti dva mají co napravovat. Jason Statham - britský gangster, francouzský kurýr a teď americký policajt bez slitování versus Jet Li - čínský superhrdina, pes utržený ze řetězu a teď superzabiják se super károu (všichni tu mají super káru, kromě Devon Aoki, ta má super koně). Setkali se už dřív, ale nebylo to tak jedinečné, jak tvrdil název snímku. Jet tam byl totiž dvakrát. Jednou hodnej, podruhý zlej, měkkej, tvrdej, divnej, rychlej, pomalej a chytrej... a Jason tam běhal kolem dokolečka, vše...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Boj


DVD a Blu-ray filmu Boj

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.