Bohové Egypta

Gods of Egypt

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Bohové Egypta

Bohové Egypta /2016

Režie: Alex Proyas

Hrají: Nikolaj Coster-Waldau, Gerard Butler, Geoffrey Rush, Brenton Thwaites, Elodie Yung

Česká premiéra: 25.2.2016

USA premiéra: 12.2.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bohové Egypta

V kostce: "Set obsadil trůn Egypta, povraždil většinu bohů a stal se z něj neomezený vládce země, který chce vládnout celému světu. Zastavit ho může jen jeho synovec a právoplatný majitel trůnu Horus a odhodlaný lidský zloděj Beck. Alex Proyas natočil svižnou pohádkovou fantasy plnou průměrných triků, velkolepých kulis a povedených akčních scén, ve které budete dvě hodiny koukat na sympatické hrdiny a slušnou akci. Nic víc, nic míň. Jako nenáročné efektní dobrodružství to ale obstojí bez větších problémů. "

Galerie obrázků filmu Bohové Egypta


Recenze filmu Bohové Egypta

Mám rád Alexe Proyase a všechny jeho filmy. Smutnou Vránu, temného Smrtihlava, stylové Já, robot, solidní Proroctví i zapomenuté Než se staneš superstar. Pohled na jeho velkolepou fantasy Bohové Egypta mi tedy nedělal moc dobře. Ty trailery fakt nevypadaly příliš slibně. Mizerné triky, nic moc obsazení a podivná stylizace ve výsledku nevytvořily moc velká divácká očekávání a v posledních týdnech se tak neřeší, jestli budou Bohové Egypta propadák, ale spíš jak velký. Komerčním potenciálem se t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bohové Egypta


DVD a Blu-ray filmu Bohové Egypta

Zatím nevyšlo.


Související články

2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
20.12.2016 13:00 Megafilm Gerarda Butlera má problémy Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Egyptských filmařů bychom asi moc vyjmenovat nedovedli, ale Alex Proyas se v téhle africké zemi narodil a zatím jí dělá sakra dobré jméno. Režisér Vrány, Já, robot nebo Smrtihlava se teď rozhodl pro velkorozpočtový projekt, který světu ukáže, že v Egyptě nejsou jen velbloudi a písek. Gods of Egypt bude výpravná fantasy ze starověkého Egypta, v níž zrádný bůh Set zavraždí svého bratra jménem Osiris. Světu teď hrozí strašlivá budoucnost a zabránit jí může jen nečekaná skupina hrdinů. V ní je lidský zlodějíček, Osirův božský syn Horus a bohyně Hathor. S Proyasem za kamerou bude stoprocentně na co koukat.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.