Bod zlomu

Point Break

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Bod zlomu

Bod zlomu /2015

Režie: Ericson Core

Hrají: Luke Bracey, Ědgar Ramírez, Ray Winstone, Teresa Palmer, Delroy Lindo

Česká premiéra: 31.12.2015

USA premiéra: 25.12.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bod zlomu

V kostce: "Agent Johnny Utah musí infiltrovat partu milovníků adrenalinových sportů, kteří... hele já nevím. Já fakt nevím, o čem to bylo, prostě tam bylo hodně ježdění na motorkách, létání na wingsuitech, šplhání po skalách, spousta metafyzických greenpeace keců, které jsem nepochopil, otravní hrdinové, průměrně natočená akce a bylo to blbý. Nechoďte na to. "

Galerie obrázků filmu Bod zlomu


Recenze filmu Bod zlomu

Nevybavuji si, že by se letos v kině objevil zbytečnější film než Bod zlomu. Vzhledem k tomu, že je 29. prosince, tak se pravděpodobně už ani neobjeví. A protože se nejspíš i vy už pomalu chystáte na Silvestra a bilancování uplynulých dvanácti měsíců, nebudu vás tu zdržovat s takovým tím klasickým úvodem, že jsme od tohohle remaku moc nečekali, ale že třeba režisér překvapil a že se víc dočtete v následujících odstavcích. Já rovnou řeknu, že to je sračka. Pro těch pár lidí, co zbylo, se pokus...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bod zlomu

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Bod zlomu

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
30.6.2016 19:54 Téma: Chystá se revoluce ve sledování filmů? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
9.6.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Květen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.5.2016 15:45 První dojmy: Správní chlapi Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
20.3.2016 12:00 Víkendový výplach #341 o Simpsonových a dronech Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bod zlomu je v žánru akčních thrillerů kultovní záležitost a i když mu složili poklonu tvůrci Jednotky příliš rychlého nasazení, Hollywoodu to nestačilo, a tak nafasujeme remake. V něm si hlavní roli zahrají Luke Bracey z thrilleru November Man a Édgar Ramírez, jenž se objevil ve třetím Bournovi a letos v hororu Chraň nás od zlého. I tentokrát se bud muset mladý agent FBI infiltrovat do skupiny bankovních zlodějů, kteří ukradené peníze používají především k tomu, aby se pořádně vyblbli. Milují totiž adrenalin a jestliže minule došlo na surfování, teď toho bude podstatně víc. Casting nic moc, režíruje Ericson Core, jenž má na kontě zatím jen sportovní drama Nepřemožitelný a scénář napsal Kurt Wimmer, autor Salt, Equilibria, nového Total Recall či Ctihodného občana. No, uvidíme, co z toho vyleze.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.