BloodRayne

BloodRayne

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu BloodRayne

BloodRayne /2005

Režie: Uwe Boll

Hrají: Kristanna Loken, Ben Kingsley, Michael Madsen, Matt Davis, Michelle Rodriguez

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 6.1.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu BloodRayne

Jsou někteří tvůrci, které už ve svých článcích urážíme ze zvyku. Steven Seagal, Chuck Norris, Zdeněk Troška nebo... Uwe Boll. Poslední jmenovaný se z téhle skupiny trochu vymaňuje tím, že ho zatím (díkybohu!) příliš diváků nezná, tím spíš ale považujeme za záležitost osobní cti ho zlikvidovat dřív než začne ničit kinematografii v širším měřítku. A je to na dohled, protože ačkoliv Bollovy filmy neslaví velké úspěchy, jsou tržby vždy dostatečně velké na to, aby mohl začít točit další film, většinou se známějšími herci a vyšším rozpočtem. Pokud někdo o Paulu Andersonovi tvrdí, že zničil žánr adaptací počítačových her, zřejmě nikdy neviděl Bollův House of the Dead. A zkázonosný Němec má v rukávu hned několik herních licencí - Alone in the Dark bude za chvíli pobíhat v kinech, BloodRayne je předmětem tohoto článku a Far Cry začne Uwe natáčet co nevidět. Teď už konečně k věci: Rayne je dcerou upíra a člověka, takže získala to nejlepší z obou světů (hmm...), je rusovlasá, trpí nezvladatelnou touhou po krvi, sexu a násilí a je vybavena párem sexy čepelí, přimontovaných na zápěstí. Herní verze se proslavila především půvabem hlavní hrdinky a přehnanou brutalitou, jinak jde o akčnější klon Tomb Raidera, ze kterého filmový příběh nevysekáte ani nukleární vrtačkou.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu BloodRayne

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu BloodRayne

Je to letos nějak divně nahnutý. Filmy od kterých bych očekával průměr, vypadají jako sračky a ty skutečné sračky přestávají být opravdově zábavné. Takhle filozoficky jsem přemítal po skončení Bloodrayne. Filmu na kterém byly k smíchu jen úvodní titulky (díky neuvěřitelné koncentraci známých jmen) a který je přesto trestuhodně špatný. Co se to s tebou stalo, Uwe? Loni si s tebou vytřel zadek i Peter Hyams a Bloodrayne je přes všechny tvoje pokusy jen mexickou telenovelou a největší historick...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu BloodRayne


DVD a Blu-ray filmu BloodRayne

Zatím nevyšlo.


Související články

27.10.2016 08:48 Uwe Boll to balí Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
20.10.2011 19:16 Assassin´s Creed na cestě Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
4.11.2010 13:11 Boll opět Ve jménu krále Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
25.10.2010 12:15 Bollova superžena Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
19.2.2009 00:06 Potřebujeme Uwe-filtr Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.