Block Party

Block Party

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Block Party

Block Party /2005

Režie: Michel Gondry

Hrají: Dave Chappelle, Talib Kweli, Lauryn Hill, Jill Scott, Bilal Ahmir, Big Daddy Kane

Česká premiéra: 21.9.2006

USA premiéra: 3.3.2006

Na DVD od: 20.11.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Block Party

Dave Chapelle je velevážný americký komik, ze kterého si tamější publikum takříkajíc stříká do textilu. Pokud nechytáte Late Night Show s Conanem O’Brienem nebo pořady s Jayem Lenem, pravděpodobně jste však o tuhle ikonu dosud nezavadili – i přestože už má za sebou i hodně filmových rolí, téměř vždy mu byla svěřena úloha „toho nenápadného černocha vzadu“. To se má nyní radikálně změnit. Dave Chapelle spojil síly s Michelem Gondrym (Věčný svit neposkvrněné mysli) a spolu dali dohromady projekt nevídaných rozměrů, nepřímo čerpající z hudebního dokumentu Wattstax z roku 1973. Přímo v ulicích Brooklynu se rozhodli uspořádat obří párty pro všechny dobré duše z „nejbru“ (ze sousedství – pozn. češtináře ;) a pořádně zakalit. A když se řekne obří, také se také myslí obří; Prostě párty, kterou pořádáte a na kterou dorazíte jednou za život. Program? Zpěv, hry, ženy a víno. A aby se někdo nedomníval, že to hlavní tvůrčí dvojka ve skutečnosti nemyslí moc vážně a je to nějaká sofistikovaná habaďúra (znáte Gondryho… i bez Charlieho Kaufmana dokáže vyvádět skopičiny), byli na tuto akci pozváni černošští zpěváci té nejvyšší ligy… a všichni bez okolků přijali. Můžete se těšit mimojiné na Kanye Westa, Mos Defa a poprvé po sedmi letech přijdou zazpívat i legendární Fugees. Gondry pochopitelně i přes tenhle áčkový punc netočí seriózní biják, kterým by obrážel stovky světových kin. Block Party je něco mezi dokumentem a poloviční reklamou na tvorbu všech zúčastněných, chytře zaobaleno do „Máme rádi lidi, tak pro ně a s nimi natočíme film. O peníze tu vůbec nejde.“ ;) To nic nemění na tom, že jde minimálně o velice zajímavý projekt a pokud máte chuť vidět to celé alespoň letmo naživo, určitě sáhněte po níže linkovaném traileru.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Block Party

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Block Party

Jeden pouliční blok. Jedna noc. Pěvecké hvězdy. Hromada zábavy. Vstup zdarma. Takhle si to Dave Chappelle přál, tak to naplánoval a tak to taky uskutečnil. To, co si přeje spousta z nás, on totiž může. A tak rozhodil sítě, pozval na svou akci hvězdy svítivosti Kanyeho Westa, Mos Defa a dokonce i Fugees. Těm všem se nápad líbil a chtěli být u toho. Stejně jako stovky a stovky normálních lidí, které americký komik vlastnoručně (vlastnonožně) obešel a vlepil jim do rukou exkluzivní vstupenky, za...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Block Party

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Block Party

Zatím nevyšlo.


Související články

6.3.2017 22:00 Nové fotky z fantasy Bright Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
14.2.2017 17:10 První dojmy: T2 Trainspotting Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
14.12.2016 18:00 První dojmy: Rogue One: Star Wars Story Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
5.12.2016 00:02 Vaiana a Fantastická zvířata dál vládnou kinům Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.