Bláznovo zlato

Fool´s Gold

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (26)
Plakát k filmu Bláznovo zlato

Bláznovo zlato /2008

Režie: Andy Tenant

Hrají: Kate Hudson, Matthew McConaughey, Donald Sutherland

Česká premiéra: 24.4.2008

USA premiéra: 8.2.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bláznovo zlato

V kostce: "Čestvě rozvedení manželé, jimž hormony pořád pletou mozek, se tak trochu proti své vůli dávají zase dohromady. Proč? Protože poklad! Pro trochu zlata šli by světa kraj, než tam ale dojdou, musíte se s nimi provléct okoukanou a stereotypem zasmrádající kombinací dobrodružství a romantiky. Hollywood umí při svém sázení na jistotu někdy pořádně nudit. Fanoušky Kate Hudson a Matthew McConaugheyho potěší alespoň nekonečné sledování jejich odhalených těl."

Galerie obrázků filmu Bláznovo zlato


Recenze filmu Bláznovo zlato

90. léta měla Julii Roberts s Richardem Gerem. První roky 21. století měli v podobném stylu ovládnout Kate Hudson a Matthew McConaughey. Povedlo se? Rozhodně ne úplně. Bláznovo zlato nevydělalo za mořem devíticifernou sumu v dolarech, tak jako jejich předchozí romantická spolupráce Jak ztratit kluka v 10 dnech. Kvalitativně přitom taky není zrovna o co stát. Takže, sejdou se tahle dvě nová americká zlatíčka ještě někdy v budoucnu? Uvidíme... Kariéru jistot, na jejichž bedra můžete položit jak...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bláznovo zlato


DVD a Blu-ray filmu Bláznovo zlato

Zatím nevyšlo.


Související články

10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
29.1.2017 18:11 Rozpolcený je hit zimy! Zdrtil Millu i McConaugheyho Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
22.1.2017 22:29 Shyamalan je zpět! Rozpolcený zničil Dieselovo xXx Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Akční dobrodružství se špetkou romantiky teď zase letí. Ví to Jerry Bruckheimer, konečně si to uvědomil Steven Spielberg s Georgem Lucasem a všiml si toho i Andy Tenant. Ten má na pažbě krom Smithova Hitche zatím samé televizní zářezy, ale všechno je jednou poprvé a Fool´s Gold se zdá být tím pravým začátkem na hřišti splněných klukovských snů. Všechno to začíná v takové normální domácnosti, která už dávno zaběhla do životního stereotypu. Jenže tenhle manželský pár má za sebou historii, za kterou by se nemusel stydět kdejaký dobrodruh. V mládí totiž byli nefalšovaní lovci pokladů. A znáte to, starého psa novým zvykům nenaučíš. Není tedy divu, že stačí málo, aby v srdcích dobrodruhů zažehla jiskra, která je pošle zpět do terénu. Objevila se totiž nová vodítka k pokladu, který už všichni považují za ztracený. V ten okamžik dostává manželství Kate Hudson a Matthewa McConaugheyho úplně nový směr a pár se s pomocí tatíka Jacka Bauera vydává vstříc novým dobrodružstvím. Zní to jako kombinace skopičin Dirka Pitta, Indiana Jonese a Jacka Coltona a vlastně na tom není nic špatného. McConaughey už navíc s podobným filmem zkušenosti má, však si samotného Pitta zahrál. Dobrodružství tomuhle herci sedne, otázkou teď zůstává, nakolik bude fungovat chemie mezi ním a Kate Hudson a hlavně - dokáže Tenant splněný dětský sen proměnit v nadupanou honičkou za pokladem? Po sterilním Hitchovi o tom trochu pochybuji, uvidíme, jakým směrem s tím pohne trailer. Třeba to budou druzí manželé Smithovi, jen místo Voyageru budou jezdit na koních.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.