Bláznivá olympiáda

The Ringer

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Bláznivá olympiáda

Bláznivá olympiáda /2005

Režie: Barry W. Blaustein

Hrají: Johnny Knoxville, Brian Cox, John Rothman

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 23.12.2005

Na DVD od: 22.1.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bláznivá olympiáda

Steve (Knoxville) a jeho kámoš mají problémy. Finanční problémy. Znáte to, ležíte na posteli a snažíte se vymyslet, kde vzít prachy, pokud možno nějakým legálním způsobem. A pak vás to napadne... zúčastníte se v přestrojení olympiády pro postižené, s přehledem ji vyhrajete a zkásnete prémii za všechny zlaté medaile, které jste ulovili. Ne, to vás nenapadlo? Tak to máte smůlu, protože Johnny Knoxville vám tenhle nápad vyfoukne! Zápletka jeho nové komedie vážně připomíná starý dobrý Jackass, ve kterém Johnny a spol. vyvádějí šílené věci, ale už obstarožní teaser k Ringerovi (z období před dvěma roky, pak se po projektu slehla zem a znovu se objevuje až teď - v už hotovém stavu) byl poměrně vtipným kouskem. Pro Knoxvillea předvádějícího mentálně postiženého spoluobčana je to navíc příležitost k nekonečné řadě fyzických gagů (většinou pády a zlomeniny nejrůznějšího charakteru), které by ho nakonec ve filmu mohly do řad postižených dostat i bez předstírání. Těžko říct, zda má režisér Barry W. Blaustein (mj. scenárista Zamilovaných profesorů) v rukávu tolik invence, ale podobně exotická zápletka tu nebyla od dob Stillerovy Vybíjené, takže si s gustem počkám na výsledky.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Bláznivá olympiáda

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Bláznivá olympiáda

Bez mučení přiznám, že na Ringera jsem se po povedeném traileru těšil opravdu hodně. Hrubozrnné komedie občas neuškodí nikomu a ukázka obsahovala hned několik geniálně vtipných momentů. Všichni jsme si už zvykli na to, že trailery lžou, ale v případě Ringera je rozdíl mezi dvouminutovou ukázkou a kompletním filmem větší, než bych kdy čekal. Hlavní hrdina Steve Baker (Knoxville) je obyčejný dobrosrdečný chlapík, jenž zaměstnal u sebe doma člověka, kterého den předtím musel vyhodit z práce. B...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bláznivá olympiáda


DVD a Blu-ray filmu Bláznivá olympiáda

Zatím nevyšlo.


Související články

8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
1.1.2017 22:38 Star Wars a Zpívej stále vládnou, Pasažéři nad Assassinem Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
10.10.2016 00:33 Dívka ve vlaku porazila Burtona i oscarové želízko Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
2.10.2016 22:56 Burton a Eva Green si podali (Wahl)Berga Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
31.7.2016 23:01 Bourne je zpátky na vrcholu! Bodují i zhýralé mámy Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.