Black Mass: Špinavá hra

Black Mass

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Black Mass: Špinavá hra

Black Mass: Špinavá hra /2015

Režie: Scott Cooper

Hrají: Johnny Depp, Benedict Cumberbatch, Joel Edgerton, Dakota Johnson, Sienna Miller

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Black Mass: Špinavá hra

V kostce: "Gangster Whitey Bulger a jeho kamarád z dětství John Connolly, který pracuje pro FBI, se rozhodli spojit síly. Zlikvidují konkurenci, Whitey ovládne Boston a Connolly bude hvězdou úřadu. Celá situace se jim ale trochu vymkne z rukou a začnou přibývat mrtvoly. Black Mass: Špinavá hra je celkem atmosférická gangsterka s vynikajícím Johnnym Deppem v hlavní roli, které ovšem podráží nohy rutinní režie, tupí hrdinové a příběh, jemuž v půlce začne povážlivě docházet dech. Ale pořád je to fajn žánrovka. "

Galerie obrázků filmu Black Mass: Špinavá hra


Recenze filmu Black Mass: Špinavá hra

Johnny Depp je dobrý herec. V minulosti to dokázal mnohokrát, ale v poslední době mám pocit, že se na něj lepí smůla. Diváci na něj jsou zvědaví, jen když hraje Jacka Sparrowa nebo variaci na něj v Alence, jinak je nezajímá. A vlastně jim to ani moc neusnadňuje, protože thriller Transcendence nebo komedie Mortdecai: Grandiózní případ byly i dost blbé filmy. Nejspíš sám začal tušit, že by zase měl natočit něco trošku normálního, kde by navíc mohl dostat příležitost hrát a nejen se ksichtit. Do...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Black Mass: Špinavá hra

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Black Mass: Špinavá hra

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
9.3.2017 08:00 Nová fotka obsazení Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.2.2017 14:14 Kdo potrápí Gotham City? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
20.2.2017 22:00 První fotka obsazení nového Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
1.2.2017 00:10 Nicole Kidman si zaplave s Aquamanem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Johnny Depp sice bere za Piráty z Karibiku strašné prachy, ale tahle superúspěšná série mu v posledních letech spíš paradoxně ubližuje. Potřeboval by jinou roli. Dobrou a normální. A s trochou štěstí ji našel u detektivky Black Mass. Ta vychází ze skutečných událostí, které se staly v Bostonu, jemuž v sedmdesátých letech víceméně šéfoval gangster Whitey Bulger. Ten vyrůstal s Johnnym Connollym, z něhož se stal agent FBI, a nezapomněli na sebe ani v dospělosti. Whitey dával Johnnymu tipy na konkurenci, kterou on pak zavíral. Polda dostal povýšení, gangster se zbavil problémů na ulici. Jednoho dne se jim to ale celé trochu vymklo z rukou a došlo na mrtvoly a Bulger se probojoval na seznam FBI deseti nejhledanějších lidí. Casting je skvělý a Scott Cooper, autor Crazy Heart a Out of Furnace, by temnou atmosféru měl zvládnout bez problémů. Snad to dopadne dobře pro diváky i pro Deppa.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.