Bez soucitu

From Paris with Love

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (18)
Plakát k filmu Bez soucitu

Bez soucitu /2009

Režie: Pierre Morel

Hrají: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Merissa Mars, Amber Rose Revah

Česká premiéra: 17.6.2010

USA premiéra: 5.2.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bez soucitu

V kostce: "Jak už to tak bývá, když utvoříte tým z kliďase a divočáka, vždycky jim chvíli trvá, než najdou společnou řeč. V novém filmu režiséra filmu 96 hodin to Johnu Travoltovi a Jonathanu Rhys Meyersovi trvá tak dlouho, že film skončí dřív, než ji vůbec naleznou. Scénář je totiž nesmyslným slepencem nesouvisejících událostí, které nemůžou tuhle dvojku ani nijak rozumně semknout. Z produkční dílny Luca Bessona tentokrát vyjel nedomrlý zmetek."

Galerie obrázků filmu Bez soucitu


Recenze filmu Bez soucitu

John Travolta (s efektním sestřihem v horní i spodní polovině hlavy) hláškuje, máchá končetinami, střílí a protivníci efektně padají na zem, občas dokonce zpomaleně. Stačí nám to dneska ke štěstí? Luc Besson a Pierre Morel si myslí, že ano. Což o to, oni nejsou daleko od pravdy. Jejich předchozí spolupráce vykvetla ve stylovou akční rychlovku, která napříč generacemi připomněla, že Liam Neeson nemusí hrát jenom charakterní otce zamilovaných capartů v romantických komediích. Jenže dneska se tu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bez soucitu


DVD a Blu-ray filmu Bez soucitu

Zatím nevyšlo.


Související články

28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
2.10.2016 12:40 Víkendový výplach #369 o Mad Maxovi a Skále Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
26.8.2016 17:00 X-Meni nasadí nový tým Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
29.5.2016 21:55 X-Meni zklamali, Warcraft už dobývá svět Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
27.5.2016 19:05 7 filmů režiséra Martina Jelínka Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Jakmile se pod film podepíšou tihle dva, měla by většina z nás mít jasno. Luc Besson a Pierre Morel jsou zřejmě ideální tvůrčí dvojka - Besson se ujme scénáře a produkce, Morel se posadí za kameru a vznikne z toho Okrsek 13 nebo 96 hodin. Prostě akční pecka, která za málo peněz zprostředkuje hodně zábavy a ještě to natře hollywoodským velkoprodukcím. Okrsek 13 možná ještě nebyl tak dokonalý, ale 96 hodin (Taken) byl loňský hit mezi fanoušky žánru, od From Paris with Love se tedy nedá čekat nic jiného. Mladý agent Richard Stevens (Jonathan Rhys Meyers) se tu jako zaměstnanec ambasády vydá na drobný "výlet" po Paříži. Jeho průvodcem bude americký špión Charlie Wax (držte se: John Travolta!) a jak chytře předpokládáte, něco se zvrtne a z poklidné procházky se stane kulervoucí akce. Morel se s tím nebude moc párat ani tady, jen mu díky zase o něco slavnějším jménům přibyly peníze, takže si může dovolit větší zběsilosti. Prostě další pecka z Bessonovy produkce, co dodat, ostatně Bonda parodující název mluví sám za sebe.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.