Bez kalhot

Magic Mike

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (39)
Plakát k filmu Bez kalhot

Bez kalhot /2012

Režie: Steven Soderbergh

Hrají: Channing Tatum, Alex Pettyfer, Matt Bomer, Matthew McConaughey

Česká premiéra: 12.7.2012

USA premiéra: 29.6.2012

Na DVD od: 30.11.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bez kalhot

V kostce: "Horda sexy chlapů Bez kalhot je kořením v uvědomělé sociální sondě, která se přes vážný příběh odmítá vzdát divokého řádění. Soderberghova novinka je zábavná, inteligentní a nejen spousta odvázaných scén vám zaručí, že se u ní nestihnete nudit. Zkrátka dramedie podle příjemně svěžího receptu, která vás nabije energií jako málokterý film z letošní kinonabídky."

Galerie obrázků filmu Bez kalhot


Recenze filmu Bez kalhot

Stevenu Soderberghovi nikdy nechyběly ambice. Ať už točí akčňák, sci-fi, drama nebo lupičskou komedii, vždycky se snaží vyhnout mainstreamovým klišé a zkusit svojí novinku obohatit něčím novým či neobvyklým. Zřídkakdy mu to sice přináší komerční úspěch, o ten mu ale v první řadě nikdy nešlo, což dělá z čerstvého hitu Bez kalhot o to zajímavější film.Soderbergh si určitě dobře všiml hollywoodského trendu, cílit co nejvíc filmů na mužské publikum. Výbuchy, střílení, lepé děvy… to všechno zabírá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bez kalhot

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Bez kalhot

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
8.2.2017 13:20 První reakce: LEGO Batman film Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
1.1.2017 12:31 Víkendový výplach #382 o Willisovi a Zaklínačovi Rubrika: Novinky Diskuze: 96 příspěvků
20.12.2016 13:00 Megafilm Gerarda Butlera má problémy Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Steven Soderbergh se v posledních letech neskutečně činí a každý rok vyrukuje alespoň se dvěma snímky - na rok příští chystá dokonce tři. Haywire už dokončil, The Man from U.N.C.L.E. je v pre-produkci a právě Magic Mike momentálně vzniká. Jeho příběh sleduje "tanečního veterána", který si pod své ochranné křídlo vezme mladého nezkušeného tanečníka. A pravděpodobně ho pořádně vyškolí. Že by se Soderbergh mohl pustit do taneční komedie, čekal asi málokdo, stejně jako by nikdo neřekl, že to bude film, v jehož hlavních rolích se objeví Channing Tatum a Alex Pettyfer. A přece. Soderbergha každopádně není radno podceňovat, už několikrát totiž dokázal, že mu skoky mezi jednotlivými žánry nedělají problém (Haywire se podle všeho povedlo skoro stejně jako překvapivě dobrá Nákaza).

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.