Bez dechu

Abduction

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (22)
Plakát k filmu Bez dechu

Bez dechu /2011

Režie: John Singleton

Hrají: Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina, Jason Isaacs, Maria Bello, Sigourney Weaver

Česká premiéra: 29.9.2011

USA premiéra: 23.9.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bez dechu

V kostce: "Nathan Harper si užíval života normálního teenagera, dokud nezjistil, že lidé, s nimiž žije pod jednou střechou, nejspíš nejsou jeho rodiče. A chvilku na to se společně se svou sousedkou a kamarádkou Karen přimotal do války FBI se srbskými zabijáky. Bez dechu je průměrný akční film se sympatickými herci ve vedlejších rolích a překvapivě docela neškodným Taylorem Lautnerem. Celé je to sice nadprůměrně pitomé, ale děj šlape a na plátně se pořád něco děje. Zázraky nečekejte, pokud se však chystáte do kina jen kvůli tomu, abyste se smáli vlkodlakovi ze Stmívání, možná budete trochu zklamáni. "

Galerie obrázků filmu Bez dechu


Recenze filmu Bez dechu

Upřímně – nikdo z herců spojených se sérií Stmívání to nebude mít jednoduché. Fanynky je budou bezmezně milovat, avšak mimo jejich upíří či vlkodlačí role jim jsou ukradení. A ostatním diváky příliš nezajímá, kolikrát si ve filmu sundají tričko nebo jak dobře dokáži zahrát zamilovanost zkombinovanou s chutí zakousnout se Kristen Stewart do krku. Robert Pattinson už ukázal, že by se mohl prosadit i mimo tuhle milovanou i nenáviděnou ságu, Taylor Lautner to zkouší teď. A má ještě horší pozici, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bez dechu


DVD a Blu-ray filmu Bez dechu

Zatím nevyšlo.


Související články

8.2.2016 00:13 Super Bowl vyhrála Kung Fu Panda, Coeni selhali Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
1.2.2016 00:34 Kung Fu Panda 3 animákem roku? Válí Revenant Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
25.1.2016 00:18 DiCaprio se vrátil do čela, Star Wars utíká Cameron Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
16.1.2016 14:00 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
28.12.2015 19:00 Letní nářez 2016: Tutovky a megahity Rubrika: Novinky Diskuze: 43 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Taylor Lautner neumí hrát, vypadá jako křeček a před Stmíváním byl Žraločákem. Protože ale hraje v jedné z nejúspěšnějších ság současnosti a umí salto, rozhodl se stát se akční hvězdou. Bůh nás chraň. Ve výsledku by ale Abduction zase až tak velký průšvih být nemuselo, ne však kvůli Lautnerovi. Ten si tu zahraje mladíka, jenž zjistí, že jeho rodiče možná nejsou jeho rodiče a začne pátrat po tom, co je vlastně zač. Brzy ale zjistí, že je dost lidí, kteří nechtějí, aby pravdu odhalil. Těžko říct, jak bude Lautner vypadat vedle herců jako Alfred Molina nebo Sigourney Weaver, režisér John Singleton, který je zodpovědný třeba za Shafta nebo Čtyři bratry, by z něj ale s trochou snahy přeci jenom akčního hrdinu udělat mohl. Sranda to ale nebude.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.