Benga v záloze

The Other Guys

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Benga v záloze

Benga v záloze /2010

Režie: Adam McKay

Hrají: Mark Wahlberg, Will Ferrell, Dwayne Johnson, Samuel L. Jackson, Eva Mendes

Česká premiéra: 25.11.2010

USA premiéra: 6.8.2010

Na DVD od: 28.3.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Benga v záloze

V kostce: "Příliš hyperaktivní filmové děcko. Roztěkaná zápletka, podpásové gagy, nenahrávající si hvězdy a akční scény, kterým chybí důležité tělesné orgány (ty mezi nohama). Benga v záloze jsou přesně tou druhou ligou, která by chtěla výš. Ale nemá na to, ať už vám trailery nabulíkovaly cokoliv. "

Galerie obrázků filmu Benga v záloze


Recenze filmu Benga v záloze

Musím se přiznat hned zkraje, že jakkoliv mne např. McKayův Zprávař bavil (a Ricky Bobby doháněl k šílenství), mám k tomuhle stylu slepování celovečerní stopáže značné výhrady. A kde jinde je otestovat, než u další profesní bžundy, tentokrát shodou okolností kryjící se s dobře zajetým subžánrem, totiž parťáckou komedií. Will Ferrell totiž vyfasoval do kanclu Marka Wahlberga. Těžko říct, zda to bylo kvůli tomu, že dvojice prcek-dlouhán vypadá dobře na plakátech, nebo prostě McKay chtěl obsazen...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Benga v záloze


DVD a Blu-ray filmu Benga v záloze

Zatím nevyšlo.


Související články

18.2.2017 00:15 Matt Reeves Batmana nenatočí Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků
24.7.2016 21:03 Star Trek 3 nezklamal, Doba ledová 5 vyhořela Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
29.5.2016 21:55 X-Meni zklamali, Warcraft už dobývá svět Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
23.5.2016 00:11 Angry Birds patří Amerika, svět X-Menům Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
24.4.2016 12:00 Víkendový výplach #346 o Hře o trůny a Vinylu Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Will Ferrell v akčním filmu. Pro jistotu ještě jednou – Will Ferrell v akčním filmu. Ještě před pár dny by si nejspíš většina lidí nedokázala něco takového představit, ale jak to tak vypadá, Adam McKay to vidí jinak. Ti dva už spolu natočili tři filmy. Zprávař byl vynikající, Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec strašlivý a Bratři z donucení fajn. Tentokrát ale ti dva budou o diváckou přízeň bojovat trošku drsnějšími prostředky. Ferrell si zahraje policejního detektiva, jemuž je lépe v kanceláři, který musí se svým parťákem Markem Wahlbergem, jenž zase tráví většinu služby na ulici, vyrazit potírat nejen zločin, ale i bojovat s elitní policejní dvojkou ve složení Dwayne The Rock Johnson a Samuel L. Jakcson. Obsazení je to vyloženě boží a to se v dalších rolích objeví třeba i Michael Keaton, Ray Stevenson, Steve Coogan nebo Craig Robinson. McKay navíc v Nejrychlejším jezdci ukázal, že akci umí až překvapivě dobře a pokud se předvede i po komediální stránce, máme se nejspíš v létě na co těšit.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.