Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Ben Hur

Ben Hur /2016

Režie: Timur Bekmambetov

Hrají: Jack Huston, Toby Kebbell, Morgan Freeman, Nazanin Boniadi, Pedro Pascal

Česká premiéra: 25.8.2016

USA premiéra: 12.8.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ben Hur

Timur Bekmambetov nejdřív zaujal svými přepálenými sci-fi Noční hlídka a Denní hlídka, a pak v Hollywoodu ukázal, jak se točí šílené akční comicsovky s Wanted. Bohužel jeho Abraham Lincoln: Lovec upírů, byla vyložená srágora a nakonec i celkem propadák. Teď ale přichází s dalším projektem. A zase je to celkem divočina, i když úplně jiná. Filmová adaptace Bena-Hura s Charletonem Hestonem získala jedenáct Oscarů a pravidelně se objevuje v žebříčcích vůbec nejlepších filmů všech dob. Bekmambetov nejspíš oscarové ambice nemá a hodlá natočit pořádnou dobrodružnou akční jízdu. Otázka je, jestli si k tomu vybral správný materiál. Jack Huston patří mezi talentované herce, Morgan Freeman by si svoje uhrál i v Babovřeskách a Toby Kebbell se stává vyhledávaným filmovým záporákem, takže minimálně po herecké stránce by mělo všechno šlapat.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Ben Hur


Recenze filmu Ben Hur

Jeden by si mohl myslet, že jsme o projekci Ben-Hura tahali sirky, ale ve skutečnosti to bylo tak, že jsem se o recenzi přihlásil dobrovolně. Na upoutávkách Ben-Hura mne totiž něco stejnou měrou odpuzovalo jako přitahovalo. Onen magnetismus zajišťovala především bohorovná drzost, se kterou si Timur Bekmambetov myslí, že svět potřebuje dalšího (čtvrtého) Ben-Hura. Adaptací knihy z devatenáctého století už tu máme hned několik, přičemž ta nejslavnější z roku 1959 pořád skvěle "drží", ačkoliv si...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ben Hur

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ben Hur

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.