Bejvalek se nezbavíš

The Ghosts of Girlfriends Past

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Bejvalek se nezbavíš

Bejvalek se nezbavíš /2009

Režie: Mark Waters

Hrají: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Emma Stone, Michael Douglas

Česká premiéra: 24.9.2009

USA premiéra: 1.5.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bejvalek se nezbavíš

Když vztah končí, občas tomu tak bývá, že z něj jeden z partnerů odchází se slzami v očích a druhý s úsměvem na tváři. Matthew McConaughey se při odchodu z toho svého rozhodně usmíval, zato jeho partnerka Jennifer Garner se s tím ne a ne smířit. Tak jí to vzalo, že se rozhodla vrátit i po vlastní smrti! Zatímco McConaughey teď žije nový spokojený život, Jennifer ho z povzdálí sleduje a čeká na vhodný okamžik, aby zaútočila. Ten přijde v den svatby. Tedy ne, že by se Matthew ženil, tak rychle se ze vztahu asi neprobral, to jeho bratr se rozhodl rozloučit se svobodou. A Jennifer si v ten okamžik uvědomila, že je na čase se "starýmu" trochu připomenout. A tak ho začne strašit. Zní to trochu šíleně a někteří si při pohledu na zápletku jistě vzpomenou na podobnou komedii Over her Dead Body, co byste ale čekali od Marka Waterse, muže, který má na svědomí Mezi námi děvčaty nebo Protivný sprostý holky. Různé formy existence a jejich záměny ho zřejmě opravdu baví. Musí se ale nechat, že se na jeho filmy doteď dalo dívat a hlavně si vždycky sežene zajímavé obsazení. Ne náhodou si vedle McConaugheyho a Garnerové zahraje i Michael Douglas.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Bejvalek se nezbavíš


Recenze filmu Bejvalek se nezbavíš

Hollywoodská ekonomika je neúprosná. Můžete točit celou dekádu dobré filmy, ale jakmile jeden nevydělá, musíte kývnout na výrobu nějaké rutinní komedie, abyste se vyškrábali zpátky do sedla. A vaše kariéra bude nadosmrti umazaná. Ale i kdybych si o Marku Watersovi myslel tohle, a zbavil ho tím veškeré viny za to, že Bejvalky jsou jen horko-těžko ukoukatelná nuda, faktem zůstává, že do kin míří další romantický přešlap. O to větší zklamání, že jeho autor má na kontě Protivný sprostý holky nebo...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bejvalek se nezbavíš


DVD a Blu-ray filmu Bejvalek se nezbavíš

Zatím nevyšlo.


Související články

26.10.2016 08:55 7 filmů reportéra Janka Rubeše Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
4.10.2016 09:42 Mel Gibson znovu akční Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
17.7.2016 12:31 Víkendový výplach #358 o dinosaurech a lekačkách Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
5.2.2016 16:00 Filmové klasiky v českých kinech Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
14.1.2016 14:08 Zemřel Alan Rickman Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.