Barbar

Valhalla Rising

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Barbar

Barbar /2009

Režie: Nicolas Winding Refn

Hrají: Mads Mikkelsen, Ewan Stewart, Jamie Sives, Garry Lewis, Alexander Morton

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 23.7.2010

Na DVD od: 15.7.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Barbar

V kostce: "Jednooký člověk / bůh setřásá okovy otroka a provázen chlapcem Gormem se vydává na rituální cestu do neznáma, do země, která může být nebem i peklem. Neúprosný vizuální esej Nicolase Windinga Refn nepochybně rozčílí ty, kteří ho budou vnímat jako skutečný příběh, naopak může potěšit ty, kteří si ho užijí jako úchvatný vizuální fetiš a ódu na pohanskou přirozenost a krutou morálku. Kontroverzní podívaná na pomezí Terminátora 2 a Antikrista."

Galerie obrázků filmu Barbar

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Barbar

Kolem posledního snímku renomovaného dánského filmaře Nicolase Windinga Refna panuje celkem silná shoda – samoúčelný, důležitě se tvářící, zmatečný snímek, který si hraje na velké umění. Respektuji názor většiny, leč nesouhlasím. Valhalla Rising dozajista nepatří k myšlenkovým gigantům, kteří by oslňovali dech beroucí promyšleností a komplexností, přesto ji řadím k nejpozoruhodnějším a vizuálně nejvytříbenějším podívaným roku.Celý zmatek kolem Valhalla Rising začíná už kolem názvu. Se seversk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Barbar

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Barbar

Zatím nevyšlo.


Související články

6.8.2016 14:00 Téma: Barbar Conan jde do kin a má co říct i po letech Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
6.6.2016 01:00 Sequely už netáhnou?! Zklamaly i Želvy ninja 2! Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
29.5.2016 21:55 X-Meni zklamali, Warcraft už dobývá svět Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
23.5.2016 00:11 Angry Birds patří Amerika, svět X-Menům Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
15.5.2016 23:03 Kapitán Amerika útočí na miliardu, Clooney paběrkuje. Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Nicolas Winding Refn si teď momentálně užívá úspěch, který mu přinesl jeho poslední film Bronson. Portrét brutálního anglického mukla se mu povedl a i když většina chvály míří směrem k hlavnímu představiteli, Refn ukázal, že jako režisér má také co nabídnout. Jeho novinka však bude možná pro někoho trošku překvapivá. Videoklipový styl a vězeňské rvačky totiž vymění za krutou minulost. Valhalla Rising se bude odehrávat ve Skandinávii dlouho před tím, než tam dorazilo křesťanství. Hlavním hrdinou bude bezejmenný němý otrok a válečník, kterému všichni říkají One-eye. Spolu se skupinou odhodlaných seveřanů se tenhle brutální zabiják vydává na západ od Evropy, aby zjistil, co se skrývá daleko za obzorem. Dnes víme, že je tam severoamerický kontinent, ale One-eye a ostatní Vikingové budou hledat spíše bájnou Valhallu. Co záporák z Casino Royale najde, to se dozvíme až v kinech.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.