Barbar Conan

Conan 3D

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (248)
Plakát k filmu Barbar Conan

Barbar Conan /2011

Režie: Marcus Nispel

Hrají: Jason Momoa, Rachel Nichols, Stephen Lang, Bob Sapp, Ron Perlman

Česká premiéra: 18.8.2011

USA premiéra: 19.8.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Barbar Conan

V kostce: "Barbar Conan 3D je hloupá a špatně zrežírovaná „filmová videohra“, která se potácí mezi chtěnou a nechtěnou zábavností. Vypadá ale výpravně, starověkou Hyborii oživila úspěšně, má zapamatovatelné padouchy a s chutí hrající hlavní představitel je prozatím nejlepší filmový či televizní Conan. Oddaný pulpista Howard by si u tohohle braku kulku do hlavy nevpálil."

Galerie obrázků filmu Barbar Conan


Recenze filmu Barbar Conan

Na nového filmového Conana jsme čekali déle než na čtvrtého Indyho. Projekt mezitím prošel několika inkarnacemi. V roce 1987 měl regulérní trojku režírovat John Guillermin (překopaný scénář pak posloužil pro Kulla Dobyvatele). Později chtěl Arnolda vrátit na trůn sám režisér Milius ve filmu nazvaném King Conan: Crown of Iron (s produkční podporou Wachowských). Nakonec padlo rozhodnutí, že Conan omládne a půjde se pěkně znovu od začátku. O režii se zajímali třeba Brett Ratner či Neil Marshall....

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Barbar Conan


DVD a Blu-ray filmu Barbar Conan

Zatím nevyšlo.


Související články

6.8.2016 14:00 Téma: Barbar Conan jde do kin a má co říct i po letech Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
27.12.2015 12:30 Víkendový výplach #329 o Vaderovi a Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
18.11.2015 14:00 Téma: Jak Hollywood utrácí za reklamu Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
7.9.2015 13:46 Hrdinný dřevorubec Momoa Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
12.7.2015 12:29 Víkendový výplach #305 o Batmanovi a Wolverineovi Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Nová filmová verze fantasy R. E. Howarda se chystala prakticky už od doby, co se v kinech objevil Conan ničitel. V roce 2011 se návratu namakaného barbara konečně dočkáme, ale šance na to, že se z něho posadíme na zadek, zatím moc vysoké nejsou. Jason Momoa musí navázat na odkaz Arnolda Schwarzeneggera a na to nemá ani charisma, ani figuru. Na pozici režiséra bychom také viděli raději někoho jiného než tvůrce nového Texaského masakru motorovou pilou a Pátku třináctého Marcuse Nispela, jenž už si hrdinskou fantasy neúspěšně vyzkoušel v Cestě bojovníka. Alespoň se ale dočkáme Stephena Langa, jenž v Avatarovi ukázal, že padouchy by měl zvládat bez problémů, osvědčeného Rona Perlmana a Rose McGowan, která pravděpodobně bude mít velmi skromné oblečení (jako ve většině svých rolí). Příběh bude vyprávět o tom, jak se Conan snaží pomstít vyvraždění své vesnice, takže originalita také nedorazí. Nejspíš na ni ale ani nikdo nečeká.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.