Báječný svět shopaholiků

Confessions of a Shopaholic

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Báječný svět shopaholiků

Báječný svět shopaholiků /2009

Režie: P.J. Hogan

Hrají: Isla Fisher, Joan Cusack, Krysten Ritter, John Goodman, Hugh Dancy

Česká premiéra: 16.4.2009

USA premiéra: 13.2.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Báječný svět shopaholiků

V kostce: "Ekvivalent dva dny staré rozpečené housky. Známe to, ale víme, že to bylo dobré předevčírem a žádná mikrovlnka už to nespraví. Anebo... bez gastronomických příměrů. Isla Fisher se snaží nakoupit všechny hadry světa, splatit dluhy, pracovat v ekonomickém měsíčníku a sbalit pohledného šéfa. Navzdory zákonům selského rozumu jí to všechno plus mínus vyjde, ačkoliv budete mít už předem pocit, že když vstoupíte podvacáté do stejné řeky, musí vám to oplatit a pořádně vás vymáchat. Tak hodně štěstí a plovací vestu s sebou."

Galerie obrázků filmu Báječný svět shopaholiků


Recenze filmu Báječný svět shopaholiků

Ahoj, holčičky a kluci. Vítejte u další žánrové stavebnice, kterou pro dnešní den sponzoruje Jerry Bruckheimer. Není složitější než lego a je zhruba stejně barevná. Pravděpodobně už jste dřív podobné kostičky viděli, ale strýček Jerry se vám bude snažit namluvit, že jen ty jeho jsou správné a originální. Takže neprotestujte, uchopte první plast (je jedno kde začnete, všichni stejnak poslušně skončí u happyendu) a hurá do toho.Při sledování Shopaholiků má člověk opravdu pocit jako když dostal ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Báječný svět shopaholiků


DVD a Blu-ray filmu Báječný svět shopaholiků

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 272 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
9.3.2017 09:29 Wolverine za volantem Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
7.3.2017 12:41 Margot Robbie mezi zbojníky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Co může být horší než Sex ve městě a Pravá blondýnka dohromady? Confessions of a Shopaholic se na to brzy pokusí odpovědět vlastním příkladem. Upřímně pochybuji, že by kohokoliv na světě zajímala zpověď dívky, která je závislá na nakupování. Snad i ty ženské nad tím mávnou rukou, protože tohle vypadá na solidní peklo. Jestli teď hledáte důvod, proč podobnému filmu věnovat alespoň drobnou pozornost, jeden vám dám: Isla Fisher. Naposledy jsme jí viděli v Určitě, možná, slabost pro ní ale má většina z nás už od Nesvatbových. Možná proto jí podobnou kravinu (Confessions of a Shopaholic prostě nevypadá dobře) z celého srdce nepřejeme. Každopádně když už se pod něco podobného hodlá podepsat, doufáme, že to dopadne jen z poloviny tak špatně, jak to na první pohled vypadá. P.J. Hogan film nejistí, televizní scénáristé také ne a Disney bude požadovat slabší odvárek právě Sexu ve městě, který zazáplatuje mezery na trhu, než přijde druhý díl Carrienina tlachání o botách. Jestli na to příběh o dívce, která se nastěhuje do New Yorku a nakupuje a nakupuje a nakupuje, bude stačit, o tom dost pochybujeme.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.