Baby Driver

Baby Driver

Plakát k filmu Baby Driver

Baby Driver /2017

Režie: Edgar Wright

Hrají: Ansel Elgort, Lily James, Kevin Spacey, Jamie Foxx, Jon Hamm

Česká premiéra: 24.8.2017

USA premiéra: 11.8.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (36)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (3)

International trailer

Baby Driver: International trailer Baby Driver: International trailer Baby Driver: International trailer

Americký trailer se mi líbí víc, ale i tohle je slušná palba. Na Baby Drivera se vlastně těším už tři roky (Wright ho ohlásil chvíli po opuštění Ant-Mana), takže mě na něm skoro nic nepřekvapuje. Obsazení je super, vizuální pojetí jakbysmet a zápletka je čistokrevná žánrovka, jíž má řádně osolit hudební složka. Trailery tedy jen potvrzují, že to do sebe skvěle pasuje, a že Wright patří k nejtalentovanějším režisérům svojí generace. Bude to hrozná pecka i v celovečerní podobě? Zatím to vypadá, že ano. Vpalte si tedy i druhou upoutávku a pojďme doufat, že se z Baby Drivera (podobně jako třeba z La La Landu) stane vyhledávaná muzikálová hitovka.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (50)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (20)

Trailer

Baby Driver: Trailer Baby Driver: Trailer Baby Driver: Trailer

Edgar Wright je pán šikovnej, takže je rozhodně dobře, že je zpátky. Dlouhé čtyři roky to trvalo, než se jeho nový film znovu prodral k promítačkám, protože z Ant-Mana byl jako režisér nakonec odejit a... tahle řízná žánrovka určitě málo práce taky nedala. Film, který vypadá jako teenagerský, energický, britský a ulítlejší remake Drive, vás okamžitě nadchne parádním hereckým obsazením, tím, jak funguje týpek v hlavní roli, jak si Kevin Spacey užívá svůj temnější part a jak se baví i další hvězdy. Hlavně vás ale potěší blyštivé záběry z automobilových honiček a sexy pomazleníčka s kapotami a karosériemi, o něž by škemralo i Rychle a zběsile 8. Výborná práce!


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.