Až tak moc tě nežere

He´s Not Just That Into You

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Až tak moc tě nežere

Až tak moc tě nežere /2008

Režie: Ken Kwapis

Hrají: Jennifer Connelly, Justin Long, Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Ben Affleck, Drew Barrymore

Česká premiéra: 19.3.2009

USA premiéra: 6.2.2009

Na DVD od: 29.7.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Až tak moc tě nežere

V kostce: ""Byli jsme na rande a určitě mi zavolá." "Byli jsme na rande, ale moc mě neoslovila, určitě jí volat nebudu." A tak dále a dále. Několik dvojic ve vztahových propletencách zjišťuje, že najít toho pravého není žádný med... Trochu zmatený a trochu povrchní film, který drží nad vodou perfektní herecké obsazení a i na dvouhodinovou délku slušné tempo. Momentálně asi nejlepší varianta v rámci výletu do kina s partnerem. Ale pokud chápete, že lidé jsou hloupí, chlapi svině a ženské šílené, nikam chodit nemusíte :-)."

Galerie obrázků filmu Až tak moc tě nežere


Recenze filmu Až tak moc tě nežere

Ken Kwapis. Kdo by to do něj řekl. Režisér fláků jako Sesterstvo putovních kalhot a Kněz je poděs dostal pod taktovku skutečnou hereckou smetánku s účelem obsadit ji do dvouhodinového konverzačního dramatu o vztazích. Ano, Hollywood je stále místem zázraků, dobrodružství… a zázraků. Nejen proto, že se tohle všechno papírově odehrálo, ale hlavně proto, že Kwapis tuhle šanci totálně nepromarnil. Ba co víc, vykřesal z ní důstojný film, který má na trhu své místo.Hned však narážíme na problém – j...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Až tak moc tě nežere


DVD a Blu-ray filmu Až tak moc tě nežere

Zatím nevyšlo.


Související články

27.6.2016 10:04 Dory zválcovala Den nezávislosti 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
29.2.2016 02:23 Oscaři rozdáni! Vyhráli Max, Leo a Spotlight Rubrika: Novinky Diskuze: 249 příspěvků
11.12.2015 16:00 Téma: Star Wars a rekordní tržby - část druhá Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
28.12.2014 11:34 10 největších kasovních zklamání 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
7.3.2013 13:09 Bitva buchet #2.5: Jennifer´s Body Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ken Kwapis si může gratulovat. Člověk zodpovědný za spoustu televizních seriálů a jeden zapomenutý film s názvem Sesterstvo putovních kalhot (dvojka bude příští rok) nějakým záhadným způsobem dokázal ukecat polovinu herců z první hollywoodské ligy, aby se objevili v jeho novém kousku. He`s Not Just That Into You by měla být komedie o lidech, kteří se potkávají, míjí, seznamují, milují a opouštějí. Zkrátka nic moc nového. O knižní předloze filmu jsem popravdě nikdy neslyšel, scénáristická dvojice také za žádným významným hitem nestojí a o Kwapisovi jsem už vše podstatné napsal. Superhvězdné obsazení ale naznačuje, že jeho nový film v sobě nejspíš má něco zajímavého. Na druhou stranu i když seznam herců připomíná soupis osobností pozvaných na nějaké to předávání cen, pokazit se toho může ještě hodně. Ben Affleck se sice už vymanil z pozice nejnenavíděnějšího herce Hollywoodu, ale Jennifer Connelly nebo Scarlett Johansson se rozhodně nedají považovat za komerční taháky. Snad nám brzy nějaká ukázka napoví, jestli se herci u Kwapise objevili čistě náhodou, nebo zda má v sobě jeho novinka něco, čím si naši pozornost zaslouží.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.