Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (163)
Plakát k filmu Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron /2015

Režie: Joss Whedon

Hrají: Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Chris Evans

Česká premiéra: 30.4.2015

USA premiéra: 1.5.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Avengers: Age of Ultron

V kostce: "Avengers stojí tentokrát prot Ultronovi, umělé inteligenci, která chce zachránit svět tím, že vyhladí lidstvo. Takže je potřeba dát jí pořádně po držce. Avengers 2 se tváří jako ideální sequel. Všeho, co minule fungovalo, je zdánlivě víc. Akční scény jsou výpravnější, přibyly nové postavy a finále je velkolepější. Ale chybí tomu nápady. Scény, které byste si po odchodu z kina pamatovali a přehrávali je kámošům v hospodě, když byste je ukecávali, aby s vámi šli do kina. Šlape to přesně tak, jak má. Ale moment překvapení nebo něco, co by člověka uchvátilo, tu tentokrát budete hledat marně. Film léta by měl zanechat lepší dojem než „OK“."

Galerie obrázků filmu Avengers: Age of Ultron


Recenze filmu Avengers: Age of Ultron

RECENZE OBSAHUJE SPOILERY Jeden podtitulek depresivnější než druhý, co? A zase ta šestka v hodnocení, ze které má většina čtenářů těžkou hlavu. Přesto budu oproti svým kolegům z MZ Live Avengers za mnohé věci hájit. A v jiných k nim zase budu nemilosrdný, protože leckterou lajdáckost neomluví ani moře měkkých fanboyovských srdcí, kterým ke štěstí stačí, že superhrdinové přijdou pobejt a rozbijí další globální hrozbu. Zase jsme se dostali na konec sešitu, holky a kluci. Za týden si nás kupte z...

Číst celou recenzi

Hned na začátek napíšu jednu věc, abych ji pak nemusel opakovat v diskusi. I když si nedělám iluze a je mi jasné, že některým fanouškům to stejně budu muset vysvětlit opakovaně - 6/10 není negativní hodnocení. Je pozitivní. Ne moc, ale je. Znamená to, že Avengers: Age of Ultron nepovažuji za špatný film. Nepovažují ho ani za průměrný film, spíš lehce nadprůměrný. Jen zdaleka ne tak dobrý, jak být mohl a hlavně jak dobrý být měl. Určitě o něm nehodlám mluvit jako o špatném a počítám s tím, že ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Avengers: Age of Ultron

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Avengers: Age of Ultron

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
14.2.2017 14:43 Co bude po Iron Manovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
12.2.2017 12:00 Víkendový výplach #388 o krásce a Voldemortovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
27.1.2017 11:17 Black Panther verbuje staré známé Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
18.1.2017 09:47 Třetí Avengers shánějí posily Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků

Na obzoru   (autor: KarelR)

Sequel Avengers. Hulk, Iron Man, Thor, Black Widow, Hawkeye i Captain America jsou zpátky, pro nás je ale nejpodstatnější, že se vrací i Joss Whedon. Geek na scenáristické i režisérské sesličce bude chtít zase plnit přání fanboyů, tentokrát mu k tomu má dopomoci arcizáporák Ultron. Jasný hit roku 2015 ale bude přeskakovat vysoce postavenou laťku.

 

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.