Auta 3

Cars 3

Plakát k filmu Auta 3

Auta 3 /2017

Režie: Brian Fee

Hrají: Owen Wilson, Larry The Cable Guy, Bonnie Hunt, Cheech Marin

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 16.7.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (16)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (3)

Trailer 2

Auta 3: Trailer 2 Auta 3: Trailer 2 Auta 3: Trailer 2

Nejoblíbenější produkt Disneyho marketingového oddělení si to dává znovu, protože je potřeba prodat další merch a dětičky tyhle animáky prostě milují. Jednička byla top alespoň po technické stránce, dvojka už ani to ne a trojka fakt působí hlavně jako reklama na novou generaci autíček, tentokrát výkonnějších, silnějších a futurističtějších. Mně to nestačí, ale spoustě diváků určitě ano. A ty uspokojí v podstatě i tahle krátká informace, že trojka bude a že se v ní bude festovně závodit.

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (30)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (4)

Trailer

Auta 3: Trailer Auta 3: Trailer Auta 3: Trailer

Asi není potřeba znovu rozebírat, že Auta na MovieZone vážně nemusíme, tak pojďme rovnou k upoutávce, která je... po všech stránkách ok? Tahle série chce očividně stárnout se svými diváky, takže je nový díl o něco dospělejší a místo ztřeštěných omalovánek se tu rýsuje klasická story s nezdolným veteránem. Je samozřejmě otázkou, jestli se tu podobně jako u Marvelu netlačí na drama, aby z toho ve finále byla stejná komedie jako vždycky. To ale v tuhle chvíli nemusíme řešit, důležité je, že Auta vypadají jako solidní kreslený standard, který klidně může překvapit.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (45)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (42)

Teaser

Auta 3: Teaser Auta 3: Teaser Auta 3: Teaser

Chápu, o co se Pixar u druhého pokračování svého nejméně milovaného hitu snaží, ale vůbec se mu to nedaří. Blesk McQueen si škaredě rozbije spoiler a bude si lízat olejem provoněné rány. Jenomže snaha o osudovost u dětského animáku s mluvícími auty prostě nemůže dopadnout dobře. Teaser má totiž pokaždé za úkol nalákat. Ukázat něco, o čem se bude v následujících měsících mluvit a prostě navnadit. První ochutnávka na třetí Auta nevnadí. Jenom připomíná, proč nikdo (alespoň z redakce MovieZone) nemá potřebu znovu vidět první dva díly tohoto animáku. Třeba mě plnohodnotný trailer přesvědčí o opaku, ale zatím dlouze a táhle zívám.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.