Astro Boy

Astro Boy

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Astro Boy

Astro Boy /2009

Režie: David Bowers

Hrají: Freddie Highmore, Nicolas Cage, Bill Nighy, Kristen Bell

Česká premiéra: 26.11.2009

USA premiéra: 23.10.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Astro Boy

Když pomatenému vědci zemře milovaný syn, může z toho být pěkný průšvih. Takového vědce potom totiž začnou napadat všelijaké nesmysly a ve vší snaze nahradit potomka může vytvořit monstrum. V případě Astro Boye naštěstí k ničemu podobnému nedošlo, výtvor truchlícího vědátora ale něčím výjimečný je. Není to žádný mutant, nýbrž super-robot, který však ani přes všechnu snahu svého "otce" neuspokojí. Vyráží proto do světa, aby se z něj stal superhrdina. Ke svému tvůrci se vrací až v okamžiku, kdy se Země ocitne v ohrožení - napadnou ji mimozemská stvoření. Bude na něj jeho tatínek konečně hrdý? To se dozvíme až za pár měsíců, důležité bude spíš to, jestli bude mít na co být hrdý David Bowers. Ten po Spláchnutým zůstává na poli animáků, jen tentokrát bude o něco akčnější. Když si vzpomenu na nějaké ty honičky kanálem v jeho posledním filmu, popravdě se celkem těším. Hlasové obsazení je navíc také velmi zajímavé - Astro Boye si zahraje Freddie Highmore, uslyšíme ale i Kristen Bell, Nicolase Cage a hlavně Billa Nighyho, toho po hlase pozná snad každý. Držím palce, ať se Bowersovi zadaří.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Astro Boy


Recenze filmu Astro Boy

Ještě před deseti lety byla situace taková, že každý 3-D animák posadil návštěvníky kin na zadek. Byla to nová technologie, neokoukaná a zajímavá a lidem stačilo, že hrdinové nových animovaných filmů byli plastičtější než Kačer Donald. Doba ale pokročila a dnes je 3-D standardem a pokud chtějí filmaři své dílo prodat divákům, musí se snažit i v ostatních aspektech. Tvůrci Astro Boye se snažili bohužel málo. Předělávka legendárního japonského seriálu totiž nedopadla tak, jak by si asi fandové ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Astro Boy


DVD a Blu-ray filmu Astro Boy

Zatím nevyšlo.


Související články

7.12.2011 14:22 Letní nářez 2012: Zbytky a drobky Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
27.11.2009 09:21 Odvážné palce ve videu na MovieZone Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
9.11.2009 01:23 Zemeckis se dál pere, Milla a Kelly zklamali Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
2.11.2009 01:30 Michael Jackson to moc nerozbalil Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
26.10.2009 01:47 Konec SAW se blíží. Konečně! Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.