Assassin´s Creed

Assassin´s Creed

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (28)
Plakát k filmu Assassin´s Creed

Assassin´s Creed /2016

Režie: Justin Kurzel

Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Ariane Labed, Michael Kenneth Williams

Česká premiéra: 29.12.2016

USA premiéra: 21.12.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Assassin´s Creed

V kostce: "Michael Fassbender natočil adaptaci herní série, která znalce rozčílí, protože v ní není to, na čem Assassin´s Creed stojí a padá, a ostatní akorát totálně zblbne. Do popředí se tu tlačí příběh, který nedává moc smysl ani samotným tvůrcům a nevýrazní hrdinové, jimž lze jen těžko fandit. Těch pár vydařených akčních scén naznačí, jak by to celé mohlo být fajn, kdyby za projektem stál někdo, kdo by měl alespoň tušení, co je tahle značka zač, v čem je její síla a co chtějí diváci v kině vidět. Za sebe říkám, že tohle jsem fakt vidět nechtěl. Filmový Assassin´s Creed si bere tu nejnudnější a nejotravnější část z herní předlohy a roztahuje ji na celovečerní stopáž. Dík, ale ne. "

Galerie obrázků filmu Assassin´s Creed


Recenze filmu Assassin´s Creed

Rok 2016 měl být pro adaptace počítačových her zlomový. A možná i byl, i když asi ne tak, jak si tvůrci a fanoušci představovali. Warcraft u pokladen kin nezanechal extra dobrý dojem a dojel na průměrné triky, nepříliš dobré obsazení a především snahu zavděčit se hráčům, kteří do kina sice přišli, naneštěstí jich evidentně nedorazilo tolik, s kolika se počítalo. Assassin´s Creed v ničem z výše zmíněného chybu neudělal, paradoxně ale dopadl možná ještě hůř. Mám tuhle herní sérii rád. Pár hodin...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Assassin´s Creed

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Assassin´s Creed

Zatím nevyšlo.


Související články

20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
15.3.2017 03:00 Chystá se další Matrix Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
27.1.2017 11:17 Black Panther verbuje staré známé Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
22.1.2017 12:21 Víkendový výplach #385 o Stathamovi a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Příští rok by měl pověst filmům podle her napravit především Warcraft, ale velké naděje vkládají hráči i filmoví fandové i do Assassin´s Creed. Slavná série, v níž se převtělujete do zabijáků, kteří měnili historii, bude vycházet z herního stylu, kdy se hodně skáče po střechách, schovává, utíká a bojuje zákeřným způsobem, děj se však bude odehrávat v neokoukaném Španělskou, kde v patnáctém století řádí inkvizice a právě řád Assassínů by jim měl udělat čáru přes rozpočet. Hlavní hrdina ovšem žije v současnosti a tím, že prožívá životy svých předků, se i učí jejich schopnosti, aby pak sám mohl zasáhnout do boje mezi Assassíny a Templáři. Zkrátka to bude řežba, ale podle všeho i něco víc. Jinak by do toho nešly hvězdy jako Michael Fassbender a Marion Cotillard. Fassbender si navíc s sebou přivedl i režiséra Justina Kurzela, s nímž natočil prý skvělého Macbetha.  

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.