Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Argo

Argo /2012

Režie: Ben Affleck

Hrají: Ben Affleck, Bryan Cranston, John Goodman, Clea DuVall, Alan Arkin

Česká premiéra: 29.11.2012

USA premiéra: 12.10.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Argo

V kostce: "Ben Affleck potřetí režíruje. A znovu mu zámořští filmoví kritici leží u nohou. Píše totiž velkou americkou story o kravaťákovi, který zkusí pod rouškou fiktivního natáčení sci-fi megafilmu vyvézt z Íránu šest nebohých Američanů. Výtečně natočené retro sice nemá tak silný emotivní dopad jako Město nebo Gone Baby Gone, je ale poctivým (komediálním!) thrillerem se sedmdesátkovými kořeny."

Galerie obrázků filmu Argo


Recenze filmu Argo

Ben Affleck jede. Ještě před čtyřicítkou se stihl vytáhnout mezi absolutní režisérskou elitu a nepotřeboval na to víc než tři celovečerní filmy. Argo přitom znovu připomíná, že mezi Affleckovou režijní virtuozitou a hereckým projevem není rovnítko, protože má-li jeho novinka nějaké nedostatky, je jím přeci jen matnější hlavní představitel – ne že by mu člověk nevěřil odhodlání a nezkousl emotivnější scény, Affleck ale svůj part odehrál s jedním zataženým výrazem, ve kterém přeci jen není dost...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Argo

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Argo

Zatím nevyšlo.


Související články

16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
6.10.2016 18:13 Filmový Batman má název Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
22.8.2016 11:08 Batman a Agatha Christie Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
29.2.2016 02:23 Oscaři rozdáni! Vyhráli Max, Leo a Spotlight Rubrika: Novinky Diskuze: 249 příspěvků
18.2.2016 18:30 Jak se vám líbily oscarovky z poslední dekády? Rubrika: Novinky Diskuze: 71 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ben Affleck udělal pár špatných rozhodnutí a najednou to vypadalo, že pro něj v Hollywoodu není místo. On to ale nevzdal a zaútočil nečekaně oklikou. Namísto vysmívaného herce jsme tu najednou měli režiséra, který se nebál říct si o místo mezi elitou. Drama Gone, Baby, Gone i thriller Město se jednoznačně povedly a Affleck dostal nabídku natočit nového Supermana. A co udělal? Odmítl ji. A možná je to dobře, protože místo toho se vrhnul na Argo, které vypadá jako hodně zajímavý projekt. Děj vychází ze skutečných událostí ze sedmdesátých let, kdy to v Iránů vřelo a pár zaměstnanců americké ambasády se muselo ukrýt v budově kolegů z Kanady. Dostat se ze země vypadalo jako nemožný úkol, a tak CIA přišla s geniálním plánem. Vyšle na místo tým specialistů, jenž pomůže Amíkům domů. Žádnou rambovskou akci ale nečekejte, CIA totiž přijela do Iránu v přestrojení za filmaře, kteří tu chtějí natočit velkofilm. Affleck se hodlá pohybovat po velice tenké hranici mezi thrillerem, dramatem a komedií, ovšem není důvod myslet si, že to tentokrát pokazí. Pohled na herecké obsazení je také sakra zajímavý, takže se rozhodně těšíme.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.