Apokalypsa v Hollywoodu

This is the End

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Apokalypsa v Hollywoodu

Apokalypsa v Hollywoodu /2013

Režie: Evan Goldberg, Seth Rogen

Hrají: Seth Rogen, James Franco, Jason Segel, Johan Hill, Emma Watson

Česká premiéra: 31.10.2013

USA premiéra: 14.6.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Apokalypsa v Hollywoodu

V kostce: "Bláznivá komedie o tom, že Jay Baruchel nemá kamarády, Danny McBride je hovado, Michael Cera si zaslouží smrt, Jonah Hill získal oscarovou nominaci a Seth Rogen s Jamesem Francem spolu chtějí točit další filmy. To všechno v rámci zevlování v jedné vile, která ustála biblickou zkázu... ale na jak dlouho? Kamarádšoft party spřízněných komiků zvládne bavit celé dvě hodiny a předloží spoustu památných hlášek i situací, pro pozici klasiky by ale přeci jen potřeboval trochu pevnější dramaturgické otěže."

Galerie obrázků filmu Apokalypsa v Hollywoodu


Recenze filmu Apokalypsa v Hollywoodu

Konec světa nepřišel, a tak jsme si ho museli vymyslet. Naštěstí se toho chopili ti nejpovolanější z nás: V britské zběsilosti U Konce světa to byla parta okolo Simona Pegga, v Americe stará dobrá apatowovská sebranka se Sethem Rogenem na velícím můstku (producentský dohled tatíčka Judda Apatowa se naopak nekoná). V obou případech je výsledkem vydatná dávka zábavy od bandy přátel pro výrazně početnější bandu fanoušků - Apokalypsu v Hollywoodu ale rozhodně nejde brát jen jako americký protipól...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Apokalypsa v Hollywoodu

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Apokalypsa v Hollywoodu

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
7.3.2017 12:41 Margot Robbie mezi zbojníky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Seth Rogen a Evan Goldberg jsou kámoši a kolegové už docela dlouho. Herecky se prosazuje jen ten první, ale scénáře píší společně. A teď si vyzkouší i režii. The End of the World bude komedie, ve které James Franco uspořádá pro pár kamarádů párty. A během ní začne apokalypsa. Jednoduché. Zajímavé to ale začne být až v okamžiku, kdy člověk zjistí, kdo je na párty pozvaný. Krom Franca a Rogena se totiž na seznamu hostů objeví třeba Jay Baruchel, Jason Segel, Jonah Hill, Emma Watson, Aziz Ansary, Danny McBride, Michael Cera, Paul Rudd, David Krumholtz nebo Rihanna. A všichni hrají sami sebe. Někdy se zkrátka vyplatí, když je člověk herecká hvězda a má spoustu kámošů. Tohle by mohla být sakra zajímavá komedie.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.