Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (31)
Plakát k filmu Ant-Man

Ant-Man /2015

Režie: Peyton Reed

Hrají: Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Michael Peña

Česká premiéra: 16.7.2015

USA premiéra: 17.7.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ant-Man

V kostce: "Víc než důstojná remíza sehraná s diváky, kteří očekávali epickou marvelovku. Místo toho dostávají superhrdinskou komedii, která kličkuje mezi žánry a snaží se představit jednu z nejslavnějších postav marveláckého vesmíru. A daří se to celkem bez potíží, s úsměvem na tváři a vynalézavými triky. Ant-Man neohromí, ale ani neurazí. Rozhodně ale není důkazem marveláckého ustrnutí. Spíš naopak - je to zase trochu jiné kafe."

Galerie obrázků filmu Ant-Man


Recenze filmu Ant-Man

Peyton Reed natočil jen pár "jakž takž" filmů, Paul Rudd je jen sympaťák, co celou kariéru čeká na pořádnou roli a Corey Stoll je ten chlápek z House of Cards, co nikdy nedostal šanci zazářit. S touhle genetickou výbavou jsme všichni Ant-Mana odepisovali předem jako průšvih. Není divu, protože zdědit origin jedné z klíčových postav po Edgaru Wrightovi, to je v očích fanoušků štafetový kolík á la Thorovo kladivo - zvednout ho může jen někdo, kdo je ho opravdu hoden. A Peyton Reed to přesto zku...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ant-Man

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ant-Man

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Hrdina comicsu Ant-Man má na první pohled k Iron Manovi, Hulkovi nebo Capovi celkem daleko. Hank Pym je totiž vynálezce, jemuž se povedlo vymyslet, jak měnit vlastní velikost. Jako bonus sice ještě umí komunikovat s hmyzem, ale především se umí zmenšit na pár milimetrů a zároveň zvětšit tak, že protivníky zvládne doslova zadupat do země. A to už se hodí. Ve filmu se Pym objeví, hlavní podíl akce ale bude podle všeho ležet na Ant-Manovi číslo 2 jménem Scott Langs. Tenhle specialista na elektroniku si odkroutil pár let za vloupačky a teď chce sekat dobrotu. Hlavně kvůli své rodině. Komu bude muset dát po tlamě, zatím nikdo neví, ale jelikož u toho všeho bude Edgar Wright, tvůrce Jednotky příliš rychlého nasazení a U Konce světa, kde dokázal, že akční scény zvládá jako málokdo, jsme hodně zvědaví. A to obsazení v čele s Paulem Ruddem a Michaelem Douglasem taky nevypadá zle.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.