Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Anonym

Anonym /2011

Režie: Roland Emmerich

Hrají: Rhys Ifans, Vanessa Redgrave, David Thewlis, Joely Richardson, Xaver Samuel

Česká premiéra: 10.11.2011

USA premiéra: 28.10.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Anonym

V kostce: "Roland Emmerich si usmyslel, že když Kenneth Branagh zvládne přechod od teátru k nabušenému blockbusteru, on zvládne to samé, ale opačným směrem. Stručně můžeme říct, že se mu to vůbec nepovedlo a měl by propříště zůstat u destrukce všeho živého i neživého."

Galerie obrázků filmu Anonym


Recenze filmu Anonym

Říká si woody a o psaní recenzí na MovieZone sní už odmalička. Tak jsme ho přizvali do party. Přivítejte našeho nového recenzenta vřele a nechte si hned pro začátek doporučit, čemu se letos zaručeně vyhnout. Jít, či nejít? Toť otázka!Roland Emmerich se nás novým filmem snaží přesvědčit, že i takový netvor jako on, má srdce. Člověk, který je synonymem pro filmovou destrukci (inu, Němec) a v jehož filmech obvykle zemře 99,9 % populace velkoměsta/pravěkého kmene/zeměkoule, se již delší dobu v PR...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Anonym


DVD a Blu-ray filmu Anonym

Zatím nevyšlo.


Související články

16.12.2016 10:34 Alternativní vesmíry od tvůrce Dne nezávislosti? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
30.7.2015 09:06 7 filmů režiséra Tomasze Mielnika Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
27.2.2012 01:34 84. Oscaři - The Artist filmem roku! Rubrika: Novinky Diskuze: 67 příspěvků
1.2.2012 09:03 12 největších zklamání v pokladnách 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
24.1.2012 13:32 84. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Roland Emmerich ve svém katastrofickém sci-fi 2012 zničil Zemi tak, že už to snad víc nejde. Co by tedy měl ničit tenhle specialista na opulentní a efektní destrukci teď? Co třeba Shakespeara?  Děj Anonymous bude vyprávět o hraběti z Oxfordu jménem Edward De Vere, o němž se tvrdí, že možná napsal hry nejslavnějšího dramatika všech dob. Pokud ale čekáte od Emmericha životopis, spletli byste se. Edward De Vere bude sice hlavním hrdinou, o psaní her půjde nejspíš až v druhé řadě. Na pořadu dne totiž bude spiknutí proti královně Alžbětě I. Anonymous má být především historický politický thriller, což je žánr, do kterého Emmerich ještě nestačil nakouknout ani okrajově. Uvidíme, jak mu to v něm půjde, na trh jde ale především s vlastní kůží, protože i když mezi herci najdeme pár hodně schopných lidí (včetně aktuálního spider-manovského záporáka), hvězdy, které by film prodaly, to nejsou ani zdaleka.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.