Ani ve snu!

Ani ve snu!

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Ani ve snu!

Ani ve snu! /2016

Režie: Petr Oukropec

Hrají: Barbora Štikarová, Klára Melíšková, Jan Vondráček, Ivan Martinka, Toman Rychtera

Česká premiéra: 28.4.2016

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ani ve snu!

V kostce: "Výsledkem průměrné dílko, které se snaží o příliš mnoho - sportovně-motivační linii, generační střety, atmosféru dospívání, lásky, fantazijní motivy... A nakonec je z toho nevyvážený mišmaš, který často nedává smysl. Potenciál byl holt zase jednou vyšší."

Galerie obrázků filmu Ani ve snu!


Recenze filmu Ani ve snu!

Ani ve snu! je příznačně ke svému trochu infantilnímu názvu filmem pro mladé. Premiéru měl na Berlinale, kde byl vybrán do sekce Generation 14+, což jasně hovoří o jeho věkové cílovce. Žánr filmů pro děti a mládež byl dlouhé roky československou doménou, bohužel v posledních letech tu moc perel nevzniká. A novinka Petra Oukropce není výjimkou. Oukropec je výborný producent a společnost Negativ, kterou spoluzaložil, se podílela na vzniku několika skutečně špičkových snímků. Třeba Gedeonův Návr...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ani ve snu!

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ani ve snu!

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Petr Oukropec produkoval filmy jako Venkovský učitel, Návrat idiota nebo Zoufalci, před pěti lety si ale vyzkoušel i režii a natočil dětského Modrého tygra. Jeho novinka Ani ve snu! by se taky měla zaměřovat na mladší diváky. Hlavní hrdinkou bude šestnáctiletá Laura, trochu paličatá holka, která se rozhodně umí hýbat a ráda by toho využila k tomu, aby se dostala do party milovníků parkouru. Hlavně kvůli Lukymu, do kterého se zamiluje. Snaha vzbudit jeho pozornost ale vede k průšvihu a Lauře patří její láska jen v jejích snech. V realitě má utrum. Pak se ale oba její světy protnou a ona se bude muset rozhodnout, co dál.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.