Andělé a démoni

Angels & Demons

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (25)
Plakát k filmu Andělé a démoni

Andělé a démoni /2009

Režie: Ron Howard

Hrají: Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer, Stellan Skarsgård, Victor Alfieri

Česká premiéra: 14.5.2009

USA premiéra: 15.5.2009

Na DVD od: 5.10.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Andělé a démoni

V kostce: "Ani mírná evoluce a přesun do nejpapežštějších lokací Langdonovi příliš nepomohly. Zmizelo možná sci-fi pachtění za Ježíšovým odkazem, ale útok na vše zkřížené a zdlouhavé přednášky ze školních lavic uspávají i přes Zimmerovu snahu o soundtrack roku. Přes veškeré sliby z toho prostě vylezla druhá Šifra mistra Leonarda, se vším co k tomu patří. Fandové oslavujte, odpůrci plačte, ostatním radím rovnou uhnout červí dírou k Enterprise. "

Galerie obrázků filmu Andělé a démoni


Recenze filmu Andělé a démoni

James Bond z knihovny se vrací. S novou dívkou, novou šifrou a další sbírkou konspiračních teorií tak zásadních, že se vám protočí panenky. Pokud je tedy udržíte ve střehu až do konce filmu. Podobně jako u Šifry mistra Leonarda totiž Robert Langdon řeší věci tempem, jež vás donutí očima popohánět nejen minutovou, ale i hodinovou ručičku. Ale počkejme s tím kydáním špíny. Jsme na půdě Vatikánu a tady mají věci přísný řád, takže začneme raději od Adama. Je to kadeřník a tentokrát dostal zaplace...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Andělé a démoni


DVD a Blu-ray filmu Andělé a démoni

Zatím nevyšlo.


Související články

1.1.2017 12:31 Víkendový výplach #382 o Willisovi a Zaklínačovi Rubrika: Novinky Diskuze: 96 příspěvků
30.10.2016 21:10 Doctor Strange dominuje světu, Inferno vyhořelo Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
20.7.2016 17:00 TZ trailer: nářezový Ash vs Evil Dead 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
6.5.2016 21:00 GALERIE: První plakát Inferna Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2016 09:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (1/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 97 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Tom Hanks a jeho účes vydělali v Šifře mistra Leonarda celosvětově tři čtvrtě miliardy dolarů a to už je důvod k tomu, aby se tvůrčí tým znovu sešel a pokusil se o repete. Andělé a démoni jsou samozřejmě opět dílem spisovatele Dana Browna, takže na scéně se znovu objeví profesor Robert Langdon, který bude muset zase zachraňovat svět. Tentokrát ale doopravdy, protože po smrti papeže to vypadá, že si někdo chce s Vatikánem vyřídit účty. A navíc se ve hře ocitá i podivuhodná látka, proti které je atomová bomba hračka pro děti předškolního věku. Čím víc Langdon postupuje ve svém pátrání, tím víc je mu jasné, že má co do činění se starým řádem, o němž si většina lidí myslí, že je jen pouhou legendou. Tahle legenda může být ale zatraceně nebezpečná. Šifra mistra Leonarda hodně spoléhala na slávu knižní předlohy, ale ani režisér Ron Howard ani hvězdné obsazení nedokázalo z filmu udělat víc, než jen průměrnou nudu na sobotní odpoledne. Těžko říct, jestli nás u Andělů a démonů čeká nějaká změna, když první film i přes své bídné kvality dokázal vydělat obrovské peníze. Každopádně bylo by poměrně smutné absolvovat znovu celý maratón očekávání, mediální masáže a nezdravého zapálení fanoušků knižní předlohy (ne, opravdu Vatikán neposílal kritikům peníze za to, že budou na Šifru mistra Leonarda psát špatné recenze) jen kvůli tomu, aby nás ve výsledku čekala další dvouhodinová nuda.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.