Anděl Páně 2

Anděl Páně 2

Plakát k filmu Anděl Páně 2

Anděl Páně 2 /2016

Režie: Jiří Strach

Hrají: Jiří Dvořák, Ivan Trojan, Jiří Bartoška, Klára Issová, Jaroslav Plesl

Česká premiéra: 1.12.2016

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (25)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (8)

Trailer 2

Anděl Páně 2: Trailer 2 Anděl Páně 2: Trailer 2 Anděl Páně 2: Trailer 2

Pořád je to úplně v klidu, navíc oproti první upoutávce dorazilo lepší tempo a konečně se našla nějaká výraznější hudba. Anděl Páně 2 se zdá být epesní přehlídkou českých hvězd, žádná ale z traileru moc netrčí (OK, možná Michal Horáček, ale za to film nemůže...) a prim tu pořád hraje příběh. Svižně se nastíní, že se Uriáš s Petronelem vydají pro ztracené jablko poznání, dohodí se zasazení na Mikuláše a už se peláší vstříc dialogovému humoru, který je na české poměry jednoznačně fajn. Až jsem se divil, že to celé běží kupředu tak hladce. Dvojka Santa je úchyl, jíž se paradoxně dočkáme ve stejný den, by se tu z fleku mohla učit o sequeliditě!

P. S. Marek Taclík jako anděl? Sem s tím!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (35)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (8)

Trailer

Anděl Páně 2: Trailer Anděl Páně 2: Trailer Anděl Páně 2: Trailer

Šmarja, to bude teprve hit. Už na prvního Anděla páně se celkem chodilo, tuplem pak koukalo v bedně. A tady vám k Trojanovi s Dvořákem v plné palbě nastoupí Liška, Polívka, navrátivší se hitmaker Barťák, nezničitelná Bohdalka a nová várka kočenek, které půvabnou Zuzanu Kajnarovou jistě dokáží naplno nahradit (jsem team Vica, team Klára jsem byl v pubertě). Audiovizuální podání zůstalo zachováno, protože se líbilo a ekonomicky je pořád efektivní, podstata ale bude ve vánoční žánrové pohodě a dialogovém humoru. A protože tady na rozdíl od jiných českých upoutávek WTF momenty nepotkáte, není žádný důvod ke stresu...


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.