Amorův úlet

Wedding Daze

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Amorův úlet

Amorův úlet /2007

Režie: Michael Ian Black

Hrají: Jason Biggs, Isla Fisher, Joe Pantoliano, Mark Consuelos, Chris Diamantopoulos

Česká premiéra: 24.4.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Amorův úlet

V kostce: "Když potká sob soba, mají radost oba. Když se potkají tihle dva, vůbec nevídíte, co k sobě cítí a co je u sebe pořád drží. Ve změti komediálních scének na to lze občas s úspěchem zapomenout a nechat se bavit. Stejně však přijde čas na finální odpovědi a tam se ukáže, že Amorův úlet je opravdu jen takový průměrný úlet a žádná pocitvá romantika, která by vás chytla za pačesy."

Galerie obrázků filmu Amorův úlet


Recenze filmu Amorův úlet

Pokud bych měl jmenovat jednu filmovou škatulku, která podle mě vydrží na věky věků, pak bude praštěně romantická a bude se v ní zmítat Jason Biggs. Od Prciček uplynula už pěkná chvíle a Biggs je stále tentýž roztržitý klučina, kterému se vztahy bortí pod rukama a dospělí ho uvádějí do množství trapných konverzací a obecně situací spojených se sexem. A i dneska se hodí říct – kamera, klapka, jedem! Biggs po sté a stále poprvé…Nutno říci, že v Amorově úletu už Anderson nenahání české studentky...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Amorův úlet


DVD a Blu-ray filmu Amorův úlet

Zatím nevyšlo.


Související články

9.2.2017 18:30 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.9.2016 12:13 Víkendový výplach #365 o vraždících strojích a parfému Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
22.6.2016 01:00 Téma: Všechno, co jste chtěli vědět o Justice League Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků
16.3.2016 13:00 TOP 11: Největší hitmakeři současného Hollywoodu Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
14.1.2016 19:00 TOP 11: Největší kasovní úspěchy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků

Na obzoru   (autor: k0C0UR)

Možná byste tipovali, že Jason Biggs už má komedií kolem vztahových zkušeností svých postav dost. Opak je pravdou. Ať už je to z popudu prázdné peněženky či touhy vrátit se do zajetých papučí, faktem zůstává, že Jason už zase řeší problémy a děvčaty. Začalo to asi takhle: Anderson chtěl kdysi požádat svoji dívku o ruku a tak to také udělal. V bizarním gay obleku se spoustou peří uvnitř restaurace plné lidí. Takovou věc totiž děláte jen jednou za život a tak by měla stát za to. Taky stála. Přítelkyně z toho dostala infarkt a Andersenovi zůstalo jen ono peří. Když se trochu otřepal, rozhodl se přehodnotit svůj život. Už ho najednou nebavilo pilovat zase další vztah od píky a hrát tu podivnou hru na dobývání. A tak si řekl, že požádá o ruku první holku, na kterou narazí. A kdo že byla ta vyvolená? Servírka v bistru v podání Isly Fisher. A z nějakého podivného důvodu mu řekla ano. V tu chvíli Anderson zjišťuje, že na to zase tak připravený nebyl a trocha upřímné lásky, kterou potřebuje cítit, ke vztahu přece jen patří. To už se ale trpělivě zmítá v sérii trapasů, ran do hlav a předstíraného „ale jdi ty, miláčku…“, protože říct NE někomu, koho jste požádali o ruku, se prostě nedělá. A kdo ví, třeba k němu nakonec nějakou cestu najdete.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.