Alvin a Chipmunkové

Alvin and the Chipmunks

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Alvin a Chipmunkové

Alvin a Chipmunkové /2007

Režie: Tim Hill

Hrají: Jason Lee, David Cross, Cameron Richardson, Jane Lynch, Jordan Green

Česká premiéra: 20.12.2007

USA premiéra: 14.12.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Alvin a Chipmunkové

Jason Lee mě začíná trochu štvát. Už dva roky v televizi posouvá hranice humoru a dobrého vkusu v geniálním seriálu My Name is Earl, ale když se někdy rozhodne dobývat pokladny kin a nemá za zády parťáka Kevina Smithe, dopadá to většinou dost divně. Letos na nás chystá rovnou dvě bomby a jedna je šílenější než druhá. O Superpsovi – čoklovi se supermanovskou pláštěnkou – si můžete přečíst jinde, ale Alvin and the Chipmunks nevypadá o nic normálněji. Tady Lee si zahraje obyčejného chlápka Davida Sevilla, který se stará o tři největší hudební hvězdy, jaké kdy svět poznal. Alvin, Simon a Theodore jsou větší než Beatles a Elvis dohromady, prodali miliony desek, vyhráli nepočítaně cen a pobláznili davy fanoušků. A teď chystají comeback, což pro Davida znamená hodně šílenou a divokou budoucnost. Alvin a jeho muzikální parťáci totiž nejsou lidé. Alvin and the Chipmunk je celovečerní zpracování údajně velmi slavného kresleného seriálu z osmdesátých let, tudíž u nás ho nikdo znát nebude. Jason Lee je ale hodně zábavný chlápek a vedle CGI zvířátek by to ustát mohl. Otázkou je, jak si s tím vším poradí režisér zodpovědný za druhého Garfielda a jestli to nakonec nebude jen zábava pro děti předškolního věku.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Alvin a Chipmunkové


Recenze filmu Alvin a Chipmunkové

Jsou chlupatí, mají spoustu oříšků a zpívají asi jako když pustíte Standu Hložka trojnásobnou rychlostí. Mysleli jste si, že ti Satani, co vymysleli zpívající Šmouly, byli první, které napadlo zrychlit hlas nějakých potentátů a vyrobit tak nový hudební styl? Ne, první byli veverč... tedy chipmunkové. Veverčáci jsou totiž poddruh. Chipmunkové jsou narozdíl od nich prudce inteligentní a umějí zpívat. Jejich první hitovka vyšla před padesáti lety a odstartovala šílenství plné triček, hrnků, deče...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Alvin a Chipmunkové


DVD a Blu-ray filmu Alvin a Chipmunkové

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
28.6.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.5.2016 03:00 Téma: Kolik zbytečných sequelů nás čeká v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
28.2.2016 18:41 Zlaté maliny: Fantastická šeď Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.