Aliens vs. Predator 2: Requiem

Aliens vs. Predator 2: Requiem

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (146)
Plakát k filmu Aliens vs. Predator 2: Requiem

Aliens vs. Predator 2: Requiem /2007

Režie: Colin Strause, Greg Strause

Hrají: John Ortiz, Steven Pasquale, Johnny Lewis, David Paetkau, Reiko Aylesworth

Česká premiéra: 27.12.2007

USA premiéra: 25.12.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Aliens vs. Predator 2: Requiem

Když se před lety poprvé oznámilo, že se dělá na filmu, ve kterém by měly změřit síly dvě největší monstra filmového vesmíru, nadšení fanoušků nebralo konce. Vraždící mašiny měly nepočítaně obdivovatelů, počítačová hra ukázala, že člověk se může podělat i před monitorem a zdálo se, že půjde konečně o splněný sen všech hráčů. Paul W. S. Anderson nás ale všechny rychle vrátil na zem. Jeho film postrádal vetřeleckou i predátoří atmosféru, nebyl napínavý, nebyl krvavý a vůbec ve všech ohledech za moc nestál. Ale vydělal a producenti se v prosinci pokusí komerční úspěch zopakovat a snad si i usmířit fanoušky. Dobrá zpráva je, že Anderson u toho tentokrát nebude. Špatná zprava je, že režie se ujmou tvůrci vizuálních efektů jedničky. A pokud stačili od Andersona něco odkoukat, čeká nejspíš platící diváky peklo. Vetřelci a Predátoři si to tentokrát rozdají v malém americkém městečku, kde ztroskotá za podivných okolností loď, která se pokoušela na konci prvního dílu odletět z naší planety. Jestli chtějí burani přežít další střet Vetřelců a Predátorů, budou se muset sakra snažit. Nebýt dvou známých vesmírných zabijáků, vypadalo by Alien vs. Predator: AVP2 jako podprůměrné videobéčko. Většinu hereckého obsazení tvoří nejspíš bývalí spolužáci režisérů a představa typického amerického maloměšťáka (s povinnou kostkovanou košilí a dvouhlavňovou brokovnicí) bojujícího s ďábelsky rychlým Vetřelcem nebo neviditelným vesmírným lovcem lebek působí hodně trapně. Pokud se v bratrech Strauseových neskrývá opravdu obří porce talentu, budeme nejspíš za rok touhle dobou opět v kinech plakat.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Aliens vs. Predator 2: Requiem


Recenze filmu Aliens vs. Predator 2: Requiem

Dýchá to! Hřeje to! Krvácí to! Zabijeme to! Anderson natočil PG-13 odvar pro teenagery. Strauseové se hecnuli a natočili eRkovou zbytečnost pro... vetřelce? Marně bych při rozboru díla docházel k cílové skupině, ale jestli scenárista AvP 2 dostudoval střední školu, funguje v Americe úplatkářství ještě lépe, než jsem si doposud myslel.Pojeďte s námi do Gunnisonu, městečka poblíž Colorado Springs, kde se vůbec, ale vůbec nic neděje. Místní sexbomba chodí s místním hezounkem, ale bokem mrká na d...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Aliens vs. Predator 2: Requiem


DVD a Blu-ray filmu Aliens vs. Predator 2: Requiem

Zatím nevyšlo.


Související články

9.3.2017 08:00 Nová fotka obsazení Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
20.2.2017 22:00 První fotka obsazení nového Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.1.2017 14:00 Predátor vs. Punisher Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
13.10.2016 09:45 Predátor má novou hvězdu Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
13.9.2016 09:52 Kdo se postaví Predátorovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.